sim
kol-net
Wiadomości Muzeum PÓŁKOLONIE ZIMOWE "FERIE W MUZEUM"

PÓŁKOLONIE ZIMOWE "FERIE W MUZEUM"

11 dni temu | Źródło: Muzeum Technik Ceramicznych | Wyświetleń artykułu: 1,091 | Komentarzy: 2
PÓŁKOLONIE ZIMOWE
Foto:MTC
zacisze
Muzeum Technik Ceramicznych w Kole zaprasza dzieci uczęszczające do szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Koło do udziału w półkoloniach zimowych organizowanych przez muzeum w dniach od 20 do 23 lutego. W zajęciach mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych w wieku od 8 do 13 lat.

Ferie w Muzeum

"Ferie w Muzeum" to zajęcia m.in. warsztaty artystyczne prowadzone przez Panią Teresę Brzoską oraz ciekawe wycieczki. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zgłoszeń można dokonywać do dnia 15 lutego osobiście, telefonicznie (63 27-21-559), pocztą elektroniczną (muzeum@kolo.pl ) lub drogą pocztową (decyduje data wpływu listu do muzeum). Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc: 15. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko dziecka, imiona i nazwiska rodziców/opiekunów, telefon kontaktowy do rodziców/opiekunów, PESEL dziecka, adres zameldowania dziecka i nazwę szkoły do której uczęszcza.

UWAGA: W przypadku zgłoszenia nie zawierającego wszystkich danych, zgłoszenie takie nie będzie brane pod uwagę do czasu jego uzupełnienia.

Organizator nie zapewnia posiłków.

Najpóźniej do 15 lutego należy dostarczyć dokładnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną (do pobrania tutaj lub odbioru w siedzibie muzeum, ul. M. Kajki 44) oraz pisemną zgodę rodziców/opiekunów (do pobrania tutaj lub w siedzibie muzeum, ul. M. Kajki 44).

UWAGA: W sytuacji, gdy karta kwalifikacyjna nie będzie wypełniona w całości dziecko również nie weźmie udziału w półkoloniach.

Treść artykułu

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Muzeum Technik Ceramicznych
Kontakt z autorem: muzeum@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
Kulfon 8 dni temu
Szanowni Państwo, tam pracują 4 osoby, a nie ma żadnego historyka. Dwie osoby są na niepełnych etatach. Co to muzeum robi?? wystawy ceramiki albo jakieś z IPN-u o żołnierzach wyklętych. Rocznie idzie na muzeum 230 tysięcy złotych i nie ma tam historyka. To paranoja. dyrektor zarabia dużo, a tak poza tym nic tam się nie dzieje...
| Zgłoś do usunięcia
men 10 dni temu
dla kogo i po co to muzeum istnieje generuje tylko koszty można by przenieść np. do ratusza i jedna osoba wystarczy żeby to przypilnować .ile kasy idzie na ten bezsensowny przybytek to masakra. od robienia ferii są szkoły a nie muzea.
| Zgłoś do usunięcia