(1)
Zachmurzenie -2.5
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Ogniste Walentynki! Chciał podpalić swoją byłą partnerkę

Ogniste Walentynki! Chciał podpalić swoją byłą partnerkę

Autor: 19 Luty 2018
Ogniste Walentynki! Chciał podpalić swoją byłą partnerkę
© e-kolo.pl
Komentarzy: 1 Czytano:
19,613 razy |

14 lutego br., policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole dokonali zatrzymania 49-latka, który podczas kłótni z byłą partnerką oblał ją łatwopalną substancją i próbował podpalić!

R E K L A M A
1
Czytano:
19,613 razy
Udostępnij

14 lutego ok. godz. 5:15, 45-letnia mieszkanka gm. Osiek Mały w pow. kolskim zamierzała wyjść z domu do pracy, gdy otworzyła drzwi zauważyła stojącego przy progu byłego partnera. Mężczyzna wszczął z nią awanturę i żądał wydania jego rzeczy, które miały pozostawać w miejscu zamieszkania kobiety.

W trakcie utarczek słownych doszło do szarpaniny, podczas której 49-latek wyjął z kieszeni plastikową butelkę i zaczął polewać jej zawartością kobietę. Jednocześnie próbował odpalić trzymaną w ręku zapalniczkę. Krzyki kobiety usłyszała jej córka, która podbiegła do drzwi i zorientowawszy się w sytuacji, chwyciła matkę za odzież i wciągnęła ją do domu.

Gdy krewki napastnik już z płonącą zapalniczką siłą próbował się dostać do środka, młoda kobieta poskromiła go gazem pieprzowym. Mężczyzna uciekł, a kobiety zawiadomiły Policję. Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania zmierzające do zatrzymania furiata, w efekcie czego został on niebawem ujęty. Jak się okazało był nietrzeźwy. Stróżom prawa usiłował wmówić, że swą byłą partnerkę chciał jedynie nastraszyć. Sąd któremu przekazano dokumentację zdarzenia, nie dał wiary takim tłumaczeniom i postanowił o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres trzech miesięcy.

Teraz grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
czytelnik · 19 Luty 2018
Cóż znaczy gorąca miłość!
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
1 dzień temu 832 1