R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

12 litrów krwi na policyjnej akcji

25-02-2018 11:29 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 4,977 | Komentarzy: 0

Funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kole oraz mieszkańcy powiatu kolskiego podzielili się najcenniejszym życiodajnym lekiem, czyli swoją krwią. Podczas akcji krwiodawstwa zorganizowanej przez kolskich „stróżów prawa” pod hasłem „Krew dla życia” udział wzięło kilkadziesiąt osób.

Foto:KPP Koło
R E K L A M A

22 lutego br. przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Kole odbyła się akcja krwiodawstwa zorganizowana przez kolskich policjantów oraz pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu. Policjanci i pracownicy kolskiej komendy oddając w tym dniu krew, przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Krew dla życia”. Szlachetna akcja policjantów spotkała się także z pozytywnym odzewem wśród mieszkańców powiatu kolskiego, którzy również postanowili podzielić się swoją krwią z potrzebującymi. Łącznie zebrano ponad 12 litrów krwi.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze