R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

II Bal Klubu Olimpiad Specjalnych SOSW Koło

27-02-2018 02:13 | Źródło: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole | Wyświetleń artykułu: 3,147 | Komentarzy: 0

6 lutego 2018r. zawodnicy Olimpiad Specjalnych wraz z rodzicami, wolontariuszami, sympatykami spotkali się na II Balu Klubu Olimpiad Specjalnych SOSW Koło.
Foto:
R E K L A M A

Stołówka bursy szkolnej w tym dniu zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarownic, księżniczek, dam dworu, duchów, i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców wszyscy mogli pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także rodzicami i nauczycielami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił DJ Marecki, który poprowadził imprezę i porwał wszystkich do tańca. Oprócz pląsów na parkiecie czekała na wszystkich niespodzianka, przygotowana przez organizatorów- prezentacja multimedialna, obrazująca całoroczny wysiłek zawodników, trenerów, wolontariuszy włożony w organizację zawodów, treningów, obozu i imprez towarzyszących. Niejednej osobie na sali zakręciła się łezka w oku podczas oglądania prezentacji. Nie zabrakło również podziękowań dla zawodników, którzy reprezentowali Klub na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Nagrodami dla Nich były dyplomy i statuetki. Przewodniczący Klubu Pan Piotr Mroczkowski podziękował rodzicom z Programu Rodzinnego, a szczególnie Pani Kasi Wąsinskiej, dzięki której mógł odbyć się Bal. Podziękowania rodzicom najbardziej zaangażowanym w działalność Klubu wręczyła Pani Mariola Mroczkowska: Pani Marcie Ciemnej, Anecie Łozowicz i Dorocie Tralewskiej. 

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA