R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Śledztwo w sprawie wybuchu bomby na komisariacie umorzone

03-03-2018 08:17 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,408 | Komentarzy: 3

Jak informuje portal tvn24.pl - Nie udało się ustalić, kto odpowiada za wybuch w komisariacie policji w Kłodawie. Dlatego Prokuratura Krajowa w Poznaniu podjęła decyzję o umorzeniu sprawy. Wielkopolska policja zapewnia, że dla funkcjonariuszy ta sprawa nie jest jeszcze zamknięta.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Do wybuchu doszło 16 lutego 2017 roku. Wtedy też jako pierwsi informowaliśmy o tym zdarzeniu. Przypomnijmy, że nadal nieznana osoba podłożyła wypełnioną materiałami wybuchowymi oraz gwoździami gaśnicę, która eksplodowała w holu nowego komisariatu policji w Kłodawie. Mimo dużej siły rażenia - nikt nie został ranny, lecz jak to wtedy stwierdzono: gdyby ktoś znajdował się w pomieszczeniu gdzie podłożono bombę - jego życie byłoby zagrożone.

Minął rok i nadal nie udało się ustalić a tym bardziej zatrzymać sprawcy. 

Prokurator Roch Waszak powiedział, że mimo drobiazgowo prowadzonego śledztwa nie udało się ustalić, kto spowodował wybuch. - Ponad wszelką wątpliwość było to działanie przestępcze, nie wiemy jednak, ani kto był sprawcą, ani co nim kierowało. W ciągu minionego roku wykonano skomplikowane ekspertyzy, zbadano wszelkie możliwe ślady i zweryfikowano sygnały, które mogłyby skutkować wyjaśnieniem sprawy – powiedział Waszak. (http://www.tvn24.pl)

Przypomnijmy sobie tamte wydarzenia materiałem naszej telewizji, jaki zrealizowaliśmy w miejscu wybuchu.

 Polecany materiał video

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA