R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kłodawa

Szkolenie Rady Stowarzyszenia "Solna Dolina"

13-03-2018 09:24 | Źródło: solnadolina.eu | Wyświetleń artykułu: 2,460 | Komentarzy: 0

W Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie odbyło się czwarte szkolenie członków organu decyzyjnego Stowarzyszenia "Solna Dolina". Tym razem były to praktyczne warsztaty z przeprowadzania oceny wniosków. Szkolenie prowadziła kierownik biura – p. Magdalena Fabiniak.
Foto:
R E K L A M A

Tematyka szkolenia była tym bardziej istotna, że w lutym br. dokonane zostały zmiany w Procedurze wyboru i oceny operacji innych niż granty w ramach LSR nr 02/2015/3z w zakresie wezwań Wnioskodawców do złożenia wyjaśnień lub dokumentów niezbędnych do oceny zgodności operacji z LSR, wyboru operacji lub ustalenia kwoty wsparcia oraz zapisów dotyczących wydania opinii o zmianie umowy o przyznaniu pomocy dokonywanej przez Beneficjenta. Członkowie Rady mieli więc możliwość praktycznego zastosowania nowych zapisów procedury, do oceny wniosków w zakresie podejmowania działalności gospodarczej, rozwijania działalności gospodarczej, rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej oraz zachowania dziedzictwa lokalnego.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA