R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Mistrz Pięknego Czytania Powiatu Kolskiego

15-03-2018 10:04 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 8,376 | Komentarzy: 0

Czytanie i książki powoli wracają do łask zainteresowania młodych ludzi, jednak aby jeszcze bardziej zachęcić młodzież do spotkania z książką - wymyślono konkurs czytania.
R E K L A M A

To juz kolejna edycja organizowanego przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kole oraz Starostwo Powiatowe w Kole. Tym razem uczniowie klas piątych szkół podstawowych musieli się zmierzyć z tekstem "Mieszko ty wikingu" autorstwa Grażyny Bąkiewicz. Wśród uczestników byli uczniowie szkoł z Koła, ale i powiatu. Czytających oceniali: Anna Pietruszka z PiMBP w Kole, Henryka Jurkiewicz oraz Zenon Wasiak ze Starostwa Kolskiego.

Tytuł otrzymała Monika Skąpska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole, nagrodę Starosty Kolskiego - Michał Andrzejewski ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole.

Dziękujemy dzieciom za udział w konkursie, Paniom: Danucie Bińkowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Kole, Annie Grudzińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole, Bernadetcie Książkiewicz z Biblioteki Publicznej w Powierciu, Katarzynie Łojewskiej ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole, Dorocie Sobeckiej ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kole, Agnieszce Sójeckiej ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole za przygotowanie młodych lektorów do konkursu. Dziękujemy bardzo gorąco Pani Henryce Jurkiewicz za przewodniczenie Jury i Zenonowi Wasiakowi, Naczelnikowi Wydziału Promocji, Rozwoju i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Kolskiego za współpracę przy organizacji konkursu, pracę w Jury oraz prezenty dla uczestników.

podsumowują organizatorzy

Mistrz Pięknego Czytania Powiatu Kolskiego ' 2017

Znamy zwycięzców konkursu "Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania Powiatu Kolskiego '2017", zorganizowanego przez Powiatową...

Czytaj więcejR E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA