R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Klasy sportowe w SP2 zapraszają!

21-03-2018 09:12 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 5,054 | Komentarzy: 2

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole z Oddziałami Przedszkolnymi i Sportowymi prowadzi rekrutację do klasy IV i VII szkoły podstawowej o profilu piłka nożna i korfball. Istotą klasy sportowej jest poszerzenie materiału edukacyjnego o dodatkowe zajęcia sportowe. W klasie sportowej jest 10 h zajęć z wychowania fizycznego.

Foto:Youtube
R E K L A M A

W Szkole Podstawowej nr 2 wygląda to następująco:
Uczniowie klas sportowych 2 godziny spędzają na basenie, 2 godziny są to zajęcia wychowania fizycznego ogólnego(gimnastyka, lekkoatletyka, piłka siatkowa, koszykówka) i 6 godzin poświęconych na zajęcia specjalistyczne z piłki nożnej i korfballu.
Poniżej przedstawiamy trening klas sportowych o profilu PIŁKA NOŻNA w Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole z Oddziałami Przedszkolnymi i Sportowymi w Kole. Zajęcia prowadzą trenerzy: Piotr Krzyżanowski i Łukasz Sikorski, a uczestniczą w nich uczniowie klasy piątej szkoły podstawowej oraz drugiej i trzeciej gimnazjum.

Masz pasję, chcesz się rozwijać, sport jest dla Ciebie ważną dziedziną życia? Przyjdź do Nas i spełnij swoje sportowe marzenia! Wszystkich zainteresowanych klasami sportowymi bardzo serdecznie zapraszamy !!!!

- zachęca szkoła

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze