R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Siatkówka

Siatkarze z Koła wygrali Finał Ligi Wojewódzkiej!

25-03-2018 16:35 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 6,748 | Komentarzy: 10

W rozegranym 24 marca w Hali Sportowej w Rzgowie pierwszym meczu finałowym Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza pokonał UKS Kaniasiatkę Gostyń 3:2 (21:25; 20:25; 25:16; 25:18; 15:7)! W drużynie z Osieczy występuje czterech siatkarzy pochodzących z Koła: Maciej Dominiczak, Wojciech Kaźmierczak, Mateusz Kubiński oraz Adrian Żywanowski.
R E K L A M A

Niezwykle emocjonujący mecz był prawdziwym świętem siatkówki. Mecz lepiej rozpoczęli goście z Gostynia, którzy dość pewnie zwyciężyli w dwóch pierwszych setach do 21 i 20. Jednak nasi zawodnicy potrafili podnieść się z bardzo trudnej sytuacji zwyciężając w kolejnych setach do 16 i 18 doprowadzając do remisu. Wojnę nerwów w tie breaku lepiej wytrzymali nasi zawodnicy wygrywając 15-7! Tym samym udał się rewanż naszym zawodnikom za dwie porażki w fazie grupowej z faworytem rozgrywek.

Serdeczne podziękowania dla licznie zgromadzonych kibiców, którzy fantastycznym dopingiem ponieśli siatkarzy Orła do zwycięstwa! Teraz przygotowujemy się na mecz rewanżowy, który odbędzie się 7 kwietnia w Gostyniu. Zapowiada się arcyciekawe spotkanie, które zadecyduje o Mistrzostwie Wielkopolski. Przypominamy, iż obaj finaliści zapewnili już sobie awans do turnieju półfinałowego o wejście do II ligi. Orzeł zmierzy się w nim z zespołami z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Turniej półfinałowy odbędzie się od 27 do 29 kwietnia. Dokładny skład turniejów półfinałowych poznamy po wszystkich zakończonych rozgrywkach wojewódzkich.

- podsumowują występ

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (10) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA