R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Powiat Kolski Przy szkole w Kościelcu powstanie hala sportowa?

Przy szkole w Kościelcu powstanie hala sportowa?

28-03-2018 08:56 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 3,795 | Komentarzy: 5
Przy szkole w Kościelcu powstanie hala sportowa?
Foto:e-kolo.pl
Być może do końca roku 2020 roku, przy Zespole Szkół RCKU w Kościelcu powstanie hala sportowa z widownią i innymi pomieszczeniami sportowymi. Starostwo Kolskie złożyło wniosek na dofinansowanie inwestycji przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej - Grupa I - zadania przyszkolne.

Obecnie w/w szkoła posiada małą halę, nieprzystosowaną do uprawiania chociażby sportów zespołowych. Niebawem może się to zmienić! Starostwo Kolskie postanowiło spróbować uzyskać dofinansowanie w wysokości ponad dwóch milionów złotych. 

Projekt sali zakłada: Pomieszczenia w obiekcie: sala sportowa – boisko, widownia, salka ruchowa, magazyny sprzętu sportowego,pomieszczenia nauczyciela, szatnie, sanitariaty, hol, pomieszczenia techniczne i porządkowe. Budowany obiekt będzie usytuowany na terenie Zespołu Szkół i wykorzystywany przez uczniów w ramach zajęć wychowania fizycznego, sportowych zajęć pozalekcyjnych, do organizacji zawodów sportowych oraz na potrzeby wydarzeń o charakterze sportowym organizowanych dla lokalnej społeczności. Sala gimnastyczna będzie połączona z gmachem szkolnym za pomocą łącznika.

Biorąc pod uwagę zwiększenie liczby uczniów szkoły po reformie szkolnictwa - budowa hali jest jak najbardziej oczekiwana. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5)
bakuś 31-03-2018 22:30
Ciekawa inwestycja. Super! Szkoda tylko ze technikum rolnicze z tak wybitna jakością i tradycją stoi w miejscu. Przydalo by sie większe zaakcentowanie rolniczego akcentu.
| Zgłoś do usunięcia
zzk 29-03-2018 14:43
Dobra szkoła,należy jej się taka inwestycja.Otwarcie i kolejny Zjazd Absolwentów.Oby się udało!!!!!!!!!!!!
| Zgłoś do usunięcia
Byly 28-03-2018 21:49
Sorki za składanie ale nie wkurzył przedmówcą
| Zgłoś do usunięcia
Byly 28-03-2018 21:48
Do przed mówcy.... A koło to nie wieś.... W kościelcu krowy nie chodza po drogach.... Widocznie jesteś z 3 maja że Ci tak żal dupe ściska.... Kształcą się tam ludzie z całego powiatu a nie tylko z,, wsi' Kościelec....... No chyba że ty kasztanami w szkole ciskales no to nie ma się co dziwowac....
| Zgłoś do usunięcia
bob 28-03-2018 20:28
technikum umiera w Kościelcu, po co na wsi taka hala, kto bedzie ja utrzymywał lepiej niech starostwo dokonczy remont ulicy 3 maja w Kole - rozpoczelo i nie dokonczyło
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
04 Paź.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu  : Kino dla Kobiet -
07 Paź.
16:00

KOŁO
ANDRE RIEU