R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Dni otwarte w kolskim Ekonomiku

28-03-2018 20:29 | Źródło: Beata Urbaniak ZSEA Koło | Wyświetleń artykułu: 3,996 | Komentarzy: 0

Dnia 23 marca 2018 r. gościliśmy w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych młodzież z kolskich gimnazjów oraz z gimnazjum z Dąbia i z Dębów Szlacheckich. Celem przygotowanego przez uczniów „Ekonomika” spotkania było przede wszystkim zaprezentowanie oferty edukacyjnej na rok szkolny 2018/2019, a także integracja środowisk szkolnych poprzez zabawę.

Foto:Beata Urbaniak
R E K L A M A

W programie dni otwartych przewidziano wiele atrakcji: filmiki, piosenki w wykonaniu Leny Kowalskiej, przy akompaniamencie Eryka Kozajdy z kl. 1LOA oraz Sandry Grzelak – uczennicy kl. 3 technikum obsługi turystycznej. Goście mogli podziwiać także aktorski popis uczniów kierunku geodezyjnego i klas turystycznych czy też występy tancerek z Moulin Rouge, które uświetniły uroczystość energetycznym kankanem. Popisy uczniów zostały przyjęte przez publiczność z dużym aplauzem.

Gimnazjaliści, biorąc udział w quizie, grach planszowych i językowych, wykazali się ogromnym zaangażowaniem, a także znakomitą wiedzą ekonomiczną. Zwieńczeniem imprezy był poczęstunek przygotowany przez licealistów. Wszystkim uczestnikom dni otwartych towarzyszył dobry humor.                                         

Na koniec spotkania na stoiskach można było uzyskać, zarówno od uczniów, jak i opiekunów, pełną informację na temat specyfiki poszczególnych kierunków kształcenia.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze