R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Kilkaset niebieskich balonów poszybowało do nieba

29-03-2018 09:06 | Źródło: Zespół Szkół Technicznych w Kole | Wyświetleń artykułu: 5,124 | Komentarzy: 0

Błękitne kolory dominowały wśród uczestników wczorajszego Marszu z okazji Światowego Dnia Autyzmu, który odbył się 28 marca br.

R E K L A M A

Wśród wspierających Stowarzyszenie Autyzm i My znaleźli się tradycyjnie uczniowie kolskich szkół oraz przedszkolaki. Każdy posiadał coś błękitnego na sobie lub niósł balonik w takim samym kolorze. 

Trasa przemarszu prowadziła od siedziby Stowarzyszenia przy ulicy Nagórnej przez ulice: Powstania Warszawskiego, Al. Jana Pawła II, Sienkiewicza, Szkolna, Konarskiego, Konopnickiej, 3-maja, aby dotrzeć na parking Miejskiego Domu Kultury w Kole. 

Na miejscu przedstawiciele organizatorów podziękowali za przybycie uczestnikom i wspieranie akcji Dnia Autyzmu a następnie po głośnym odliczaniu wypuszczono około 700 balonów w powietrze. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i materiału wideo.R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze