R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Monitoring miejski pozwolił zatrzymać wandala

30-03-2018 15:13 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 13,488 | Komentarzy: 0

Młody mężczyzna, który uszkodził szybę w jednym z pawilonów handlowych został zatrzymany przez kolskich policjantów. Nastolatek był pijany. Za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

W czwartek, 29 marca br. po godzinie 17.00 oficer dyżurny kolskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Toruńskiej w Kole w jednym ze sklepów została uszkodzona szyba. Policjanci natychmiast podjęli interwencję. Przejrzeli również miejski monitoring i wytypowali osoby, które mogłyby mieć związek z zaistniałym zdarzeniem. Niespełna kilkanaście minut później, mundurowi zatrzymali wandala. Okazał się nim 16 – letni mieszkaniec Koła. W chwili popełnienia czynu, był pijany. W organizmie miał promil alkoholu. Sprawą zajęli się policjanci Zespołu ds. Nieletnich i Patologii, którzy mieli już wcześniej do czynienia z młodym mężczyzną. W przeszłości był zatrzymywany za uszkodzenie mienia i kradzież z włamaniem. Chłopaka przekazano matce. Za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze