R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Zatrzymano sprawców pobicia w Dąbiu

05-04-2018 08:11 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 15,144 | Komentarzy: 2

Policjanci z Dąbia zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy pobili 18 – latka. Sprawcom przedstawiono zarzuty. Za przestępstwo odpowiedzą teraz przed sądem.

Foto:Archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około 22:00 na ulicy 3 maja w Dąbiu. Młody mężczyzna wraz z dwiema koleżankami spacerował w miejscowym parku. Tam spotkali trzech młodych mężczyzn. Między chłopakami doszło do ostrej utarczki słownej. Konflikt nie skończył się na wymianie zdań, gdyż trzej młodzieńczy zaczęli uderzać pięściami i kopać 18 – latka. Pobitego chłopaka zostawili w parku i uciekli. Pokrzywdzony doznał urazu łuku brwiowego oraz zasinienia oka, na szczęście nie wymagał hospitalizacji. 18 – latek o pobiciu powiadomił Policję. Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności i ustalili personalia sprawców. Wszyscy trzej mężczyźni w wieku 22, 21 i 18 lat zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa pobicia. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze