R E K L A M A
ren
R E K L A M A
skorpion
Wiadomości Miasto Koło

Postaw na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz!

06-04-2018 12:39 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 6,087 | Komentarzy: 0
W Kole oraz okolicznych miejscowościach coraz więcej uwagi poświęca się temu, by wnętrza domów, mieszkań i biur były urządzone zgodnie z najnowszymi trendami w modzie światowej. Ten fakt bardzo nas cieszy, bowiem dzięki temu mieszkańcy regionu mogli poruszać się po przestrzeniach niczym z najlepszego katalogu wnętrzarskiego.
Postaw na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz!
Foto:

Bardzo wyraźnie widać na przykład rosnąca popularność pewnego przenośnego mebla. Chodzi oczywiście o parawany drewniane, dzięki którym możemy nie tylko ciekawie udekorować  przestrzeń, ale również wyróżnić poszczególne jej strefy. To coraz bardziej modne rozwiązanie, które z miesiąca na miesiąc ma więcej zwolenników. Dlaczego?

Wysoka jakość, a cena…niska!

Nieczęsto zdarza się możliwość zakupu elementu, który jest jednocześnie bardzo estetycznie wykonany oraz wyróżnia się walorami natury praktycznej. W tym przypadku jak najbardziej mamy do czynienia z tego typu duetem cech. Trzeba przyznać, że kilkaset złotych w zupełności wystarcza, aby nudne, nijakie pomieszczenie stało się najprawdziwszą oazą piękna. Oczywiście każdy parawan ozdobny powinien być dopasowany pod względem stylu i kolorystyki do reszty pomieszczenia. Bez tego bowiem pojawić się może aranżacyjny kicz i chaos, a do takiej sytuacji z pewnością dopuścić nie chcemy.

Wiele funkcji – to się liczy!

Powinniśmy pamiętać również o tym, że parawany należą jak najbardziej do artykułów uniwersalnych i wielofunkcyjnych. Możemy dzięki nim bowiem odgrodzić od siebie różne strefy pomieszczenia (na przykład sypialną część pokoju dziennego od reprezentacyjnej bądź tej służącej do pracy). Możemy też sprawić, że w pokoju zamieszkiwanym przez rodzeństwo panuje wieczorową porą ład, spokój i porządek, a każde z dzieci ma odpowiednią dawkę intymności.

Gdzie kupić parawany? Oferta prestiżowego sklepu z dekoracjami www.fototap.pl/parawany wydaje się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Warto zapoznać się z asortymentem i sprawdzić, czy w naszym indywidualnym przypadku parawan nie stanie się strzałem w dziesiątkę. Dobrze mieć modnie urządzone przestrzenie!


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
tomasz nowak
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
27 Mar.
15:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki
28 Mar.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
	W cyklu