R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Siatkówka

Orzeł Osiecza Mistrzem Wielkopolski!

11-04-2018 08:36 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,500 | Komentarzy: 2

W rozegranym 7 kwietnia w Hali Sportowej w Gostyniu rewanżowym meczu finałowym Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza pokonał UKS Kaniasiatkę Gostyń 3:2 (22:25; 25:22; 14:25; 25:20; 15:12)! Tym samym drużyna została Mistrzem Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn w sezonie 2017/2018!

Foto:Orzeł Osiecza
R E K L A M A

Obie drużyny nie zawiodły i zgotowały kibicom prawdziwe święto siatkówki. Mecz był bardzo emocjonujący. Drużyna Osieczy kolejny raz pokazała, że potrafi się podnieść z trudnej sytuacji. Zawodnicy pokazali charakter, co przyniosło upragniony sukces.

W niezwykle dramatycznym meczu zwyciężamy na bardzo trudnym terenie w Gostyniu 3-2 i w pierwszym roku istnienia drużyny sensacyjnie zdobywamy Tytuł Mistrza Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn! To ogromny sukces dla naszego klubu! Serdeczne podziękowania dla naszych wiernych kibiców, którzy fantastycznym dopingiem ponieśli siatkarzy Orła do zwycięstwa! Teraz przygotowujemy się na Ogólnopolski Turniej Półfinałowy o Awans do II Ligi. Przypominamy, iż obaj finaliści zapewnili już sobie awans do turnieju półfinałowego o wejście do II ligi. Orzeł zmierzy się w nim z zespołami z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Turniej półfinałowy odbędzie się od 27 do 29 kwietnia. Dokładny skład turniejów półfinałowych poznamy po wszystkich zakończonych rozgrywkach wojewódzkich.

- podsumowują turniej

Przypomnijmy, że w drużynie Orzeł Osiecza gra kilku zawodników z Koła, którzy w widoczny sposób przyczynili się do sukcesów w turnieju.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze