R E K L A M A
sim
R E K L A M A
arenda
Wiadomości Siatkówka Orzeł Osiecza Mistrzem Wielkopolski!

Orzeł Osiecza Mistrzem Wielkopolski!

11-04-2018 08:36 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,881 | Komentarzy: 2
Orzeł Osiecza Mistrzem Wielkopolski!
Foto:Orzeł Osiecza
W rozegranym 7 kwietnia w Hali Sportowej w Gostyniu rewanżowym meczu finałowym Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza pokonał UKS Kaniasiatkę Gostyń 3:2 (22:25; 25:22; 14:25; 25:20; 15:12)! Tym samym drużyna została Mistrzem Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn w sezonie 2017/2018!

Obie drużyny nie zawiodły i zgotowały kibicom prawdziwe święto siatkówki. Mecz był bardzo emocjonujący. Drużyna Osieczy kolejny raz pokazała, że potrafi się podnieść z trudnej sytuacji. Zawodnicy pokazali charakter, co przyniosło upragniony sukces.

W niezwykle dramatycznym meczu zwyciężamy na bardzo trudnym terenie w Gostyniu 3-2 i w pierwszym roku istnienia drużyny sensacyjnie zdobywamy Tytuł Mistrza Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn! To ogromny sukces dla naszego klubu! Serdeczne podziękowania dla naszych wiernych kibiców, którzy fantastycznym dopingiem ponieśli siatkarzy Orła do zwycięstwa! Teraz przygotowujemy się na Ogólnopolski Turniej Półfinałowy o Awans do II Ligi. Przypominamy, iż obaj finaliści zapewnili już sobie awans do turnieju półfinałowego o wejście do II ligi. Orzeł zmierzy się w nim z zespołami z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Turniej półfinałowy odbędzie się od 27 do 29 kwietnia. Dokładny skład turniejów półfinałowych poznamy po wszystkich zakończonych rozgrywkach wojewódzkich.

- podsumowują turniej

Przypomnijmy, że w drużynie Orzeł Osiecza gra kilku zawodników z Koła, którzy w widoczny sposób przyczynili się do sukcesów w turnieju.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2)
gość 11-04-2018 18:57
Pięknie Panowie!!!
| Zgłoś do usunięcia
kibic 11-04-2018 17:12
Brawo chłopaki dobra robota
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
04 Paź.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu  : Kino dla Kobiet -
07 Paź.
16:00

KOŁO
ANDRE RIEU