R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Czyste powietrze wokół nas

24-04-2018 09:27 | Źródło: Beata Biskupska | Wyświetleń artykułu: 5,303 | Komentarzy: 2

W dniu 20 kwietnia 2018 roku w ramach działań związanych z promocją zdrowia pracownik Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia w Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kole przeprowadził zajęcia edukacyjne z profilaktyki antynikotynowej.
Foto:PSEE Koło
R E K L A M A

Zajęcia te wpisały się w realizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 6 w Kole  Program „Czyste powietrze wokół nas”. Podczas zajęć z dziećmi omawiane były treści, które dotyczą nie tylko szkodliwości palenia tytoniu i biernego narażenia na dym tytoniowy, ale także sytuacje, kiedy dorośli palą przy dzieciach tytoń. Dzieci na podstawie przeczytanej przez pracownika Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej bajki pt: „Dymiące smoki” wymieniły ujemne skutki zdrowotne palenia papierosów. Przedszkolaki poznały również miejsca objęte zakazem palenia tradycyjnego tytoniu i używania e-papierosów.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę