(1)
Słonecznie 13

Znamy nazwisko nowego dyrektora ZS w Brdowie

Autor: Redakcja e-kolo 26 Kwiecień 2018 przeczytasz krócej niż 1 minuta
Znamy nazwisko nowego dyrektora ZS w Brdowie
© Witanet
(1) | Czytano:
10,695 razy | przeczytasz krócej niż 1 minuta

W trakcie swojego sprawozdania międzysesyjnego, Wójt Gminy Babiak Wojciech Chojnowski poinformował radę o wyborze nowego dyrektora Zespołu Szkół w Brdowie. Kto zastąpi od września Romualda Czernickiego?

R E K L A M A
1
Czytano:
10,695 razy
Udostępnij

Nowym dyrektorem placówki w Brdowie wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego będzie dotychczasowy nauczyciel języka polskiego - Dariusz Racinowski, który oprócz pasji pedagoga ma w sobie pasję do pisania. Jest autorem książki "Pobyt w Brdowie okazał się dla mnie najlepszym lekarstwem. Brdowskie korzenie i ślady Poli Negri" wydaną przez wydawnictwo Witanet w 2016 roku.

 

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Bbk · 26 Kwiecień 2018
News z miesiac po fakcie. Ogolnie mysle ze moze w kole tego nie wiedza ale ich to tez nie interesuje a wbrdowie to juz zapomnieli