R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

Cuda wianki Marianny Oklejak w PiMBP w Kole

07-05-2018 13:46 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,776 | Komentarzy: 0

Warsztaty z folklorem Marianny Oklejak (07.05.) rozpoczęły cykl spotkań autorskich, które Powiatowa i Miejska Biblioteka w Kole przygotowała dla swoich najmłodszych czytelników w Tygodniu Bibliotek 2018.

Foto:PiMBP w Kole | Warsztaty z Marianną Oklejak w PiMBP w Kole
R E K L A M A

Zajęcia "Stemplowanki!" oparte o książkę "Cuda wianki. Polski folklor dla młodszych i starszych" wywołały furorę, a sama książka zyskała wiernych i zachwyconych czytelników.

Dzieci - ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Kole oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole,  podczas dwugodzinnego spotkania - poznały książkę, krótko porozmawiały z gościem o folklorze - czym jest, z czym się kojarzy. Poznały drukowane tkaniny tarnogrodzkie, i co zrobić, żeby osiągnąć podobny efekt? Tworzyły własne stemple i szablony (przy okazji dotykając tematu wycinanek). Kolor na warsztatach dominował - młodzi czytelnicy uczyli się mieszania podstawowych kolorów, zależności kolorystycznych. Podczas zabawy powstała dywanowa praca malarska.

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze