R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Powiat Kolski?

08-05-2018 15:47 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 38,760 | Komentarzy: 18

W związku z wieloma zapytaniami kierowanymi na nasz adres od czytelników odnośnie wizyty Prezydenta RP w naszym mieście postanowiliśmy sprawdzić tę informację.
Foto:Prezydent.pl | Prezydent RP Andrzej Duda
R E K L A M A

Okazuje się, że owszem - planowana jest wizyta główy państwa w naszym powiecie jednak to nie miasto Koło będzie tym miejscem. Otóż zakon o. Paulinów z Brdowa wystosował na ręce Kancelarii Prezydenta zaproszenie do udziału w odpuście parafialnym planowanym na 2 lipca br. Z informacji jakie uzyskaliśmy od Posła Prawa i Sprawiedliwości Leszka Galemby wynika, że na chwilę obecną zaproszenie zostało przyjęte i jeżeli do tego czasu żadna nagła sytuacja nie zmieni harmonogramu wizyt Andrzeja Dudy - Prezydent odwiedzi brdowski klasztor.

Jak wspomniał Poseł Galemba, rozważane jest również przy okazji wizyty - spotkanie z mieszkańcami, jednak czy do niego dojdzie będzie wiadomo bliżej daty odpustu.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (18) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę