R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Nocny bieg ulicami Koła to był strzał w 10!

20-05-2018 16:18 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 16,122 | Komentarzy: 5

Takiego biegu w sportowej historii naszego miasta jeszcze nie było. 225 zawodników wzięło udział we wczorajszym biegu ulicami Koła pod przykryciem nocy.

R E K L A M A

O 21:30 wyruszył bieg od ulicy Szkolnej, gdzie umiejscowiono tym razem start oraz metę kolejnego biegu z drugiego cyklu Grand Prix Koła. Tym razem walczono o medale ufundowane przez fimę Andre. Czy organizacja tego biegu była łatwiejsza? Z pewnością nie, ponieważ wymagała ścisłej współpracy na całej trasie biegu służb, który przypomnijmy prowadził przez kilka ruchliwych ulic naszego miasta. Można śmiało stwierdzić, że służby porządkowe współpracujące z organizatorami stanęły na wysokości zadania. Wszystkie krzyżowania zostały zabezpieczone przed ruchem drogowym.

Wróćmy jednak do samego biegu - na starcie stanęło 225 zawodników biegnących oraz tych z kijkami do Nordic Walking. Tym razem zabrakło faworyta cyklu, pochodzącego z Dąbia Krzysztofa Nowosielskiego. Jego miejsce na podium zajął Łukasz Wojnicki z czasem 16:51. Zaraz za nim metę przekroczył Marcin Wojewoda z Koła oraz Robert Bagiński, który w tym roku prezentuje wysoką formę na każdym starcie.

Warto wspomnieć o licznych kibicach rozstawionych w różnych miejscach na trasie biegu. To własnie oni głośno dopingowali biegaczom.

Pełne wyniki znajdziecie tutaj

Kolejny a zarazem ostatni bieg Grand Prix Koła II odbędzie się 16 czerwca br. Baza biegu powróci na stadion MOSiR w Kole.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze