(1)
Słonecznie 1.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Młodzi piłkarze z SP1 mistrzami rejonu konińskiego

Młodzi piłkarze z SP1 mistrzami rejonu konińskiego

Autor: Redakcja e-kolo.pl 24 Maj 2018
Młodzi piłkarze  z SP1 mistrzami rejonu konińskiego
© SP1
Komentarzy: 1 Czytano:
4,229 razy |

W dniu 21 maja 2018 w Turku odbył się finał rejonowy turnieju piłkarskiego ORLIK CUP rozgrywany w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Igrzyska Dzieci.

R E K L A M A
1
Czytano:
4,229 razy
Udostępnij

Powiat kolski reprezentowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole, którzy po zaciętej walce zwyciężyli  i to oni znaleźli się w gronie ośmiu najlepszych szkół w województwie.Drugie miejsce w turnieju zajęła SPnr 3 ze Słupcy, trzecie SP3 Konin, czwarte SP Słodków i piąte SP Osiecza.  Finał wojewódzki odbędzie się 02. czerwca na obiekcie Lecha Poznań przy ul. Bułgarskiej. Niemal wszyscy zawodnicy jedynki na co dzień trenują w MKS Olimpia Koło. Ich umiejętności techniczno – taktyczne pozwoliły na odniesienie zwycięstwa pomimo, iż byli najmłodszą i najniższą drużyną w zawodach ( tylko dwaj chłopcy byli z klasy 6 reszta z piatej i czwartej).

  W składzie  reprezenatcji  znaleźli się: Aleksander Wojtczak, Emil Nowakowski, Filip Zaczek, Hubert Danielewicz, Szymon Szafrański, Oskar Wojciechowski, Michał Polichnowski, Jakub Wojciechowski, Adam Woźniak.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
kik · 24 Maj 2018
Brawo Jedynka| A gdzie jest Dwójka z oddziałami sportowymi profil-piłka nożna ?ł
R E K L A M A