R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Odznaczony za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego

30-05-2018 18:56 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 4,977 | Komentarzy: 0

Początek sesji rady miejskiej w Kole rozpoczął się miłym akcentem. A mianowicie dr Krzysztof Witkowski został odznaczony honorową odznaką "Za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego". Dekoracji w imieniu Marszałka Województwa oraz pozostałych członków Zarządu Województwa dokonał Kazimierz Pałasz, radny sejmiku województwa.

Foto:Katarzyna Wojtysiak
R E K L A M A

Odznaczony, w swoim wystąpieniu, podziękował przewodniczącemu rady miejskiej Arturowi Szafrańskiemu za złożenie wniosku o nadanie odznaki oraz radnemu Kazimierzowi Pałaszowi za jego udział w uroczystości.

Odznaka nadana została głownie za działalność naukową i regionalistyczną jaką prowadzi Krzysztof Witkowski, który jest autorem licznych publikacji dotyczących dziejów Wielkopolski, a w szczególności miasta Koła i ziemi kolskiej. Jako wiceprezes Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą, a wcześniej dyrektor kolskiego muzeum aktywnie promuje nasze miejscowe dziedzictwo historyczne. Obecnie zawodowo zajmuje się działalnością prawniczą-jest aplikantem radcowskim.

To wyróżnienie dla nas wszystkich, dla całej społeczności naszego miasta, która jest częścią jego dziejów. Mieszkańcy pragną poznawać historię swojego miasta i regionu, są z nim emocjonalnie związani i pragną jego rozwoju. Na fundamencie dokonań minionych pokoleń należy budować lepszą przyszłość, tworzoną mam nadzieję, w niedługim czasie, właśnie przez mieszkańców miasta Koła
– podkreślił Krzysztof Witkowski.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze