R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Motocyklista wjechał w rowerzystów. Rannego zabrało LPR!

31-05-2018 16:50 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 42,176 | Komentarzy: 0

Do nieszczęśliwego wypadku, w którym udział brali rowerzyści i motocyklista doszło dziś w miejscowości Chruścin (gm. Dąbie). Na miejsce skierowano lotnicze pogotowie ratunkowe, które zabrało rannego do szpitala w Kaliszu.

Foto:OSP Dąbie
R E K L A M A

Z niewyjaśnionych nadal przyczyn doszło do zderzenia motocyklisty, 48-letniego mieszkańca powiatu Poddębickiego z trzema rowerzystami. O godzinie 9:45 wezwano służby ratunkowe do miejscowości Chruścin na drodze w kierunku Augustynowa. Okazało się, że motocyklista uderzył w jadących w tym samym kierunku rowerzystów. Największych obrażeń doznał motocyklista, którego śmigłowiec w stanie ciężkim zabrał do Kalisza. Dwoje rowerzystów pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala w Kole, na szczęście wyszli oni z wypadku prawie bez szwanku.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze