Zamglenie -1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Malinowa Mamba i Wood-Mizer przekazali dary dla szpitala

Malinowa Mamba i Wood-Mizer przekazali dary dla szpitala

Autor: Redakcja e-kolo.pl 07 Czerwiec 2018
Malinowa Mamba i Wood-Mizer przekazali dary dla szpitala
© Malinowa Mamba
Komentarzy: 0 Czytano:
11,817 razy |

10 marca 2018 r. odbył się VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Malinowej Mamby. Jak co roku była to okazja do zbierania środków na cele charytatywne. W tym roku po raz trzeci zbierano środki na zakup sprzętu dla Oddziału Dziecięcego Szpitala w Kole, natomiast po raz pierwszy do zbiórki Malinowej Mamby włączyła się firma Wood-Mizer, która zadeklarowała, w osobie Prezesa Roberta Bagińskiego, że podwoi zebraną kwotę.

R E K L A M A
0
Czytano:
11,817 razy
Udostępnij

Tegoroczna zbiórka okazała się więc wyjątkowo owocna, bo do zebranej kwoty 3872 zł firma Wood-Mizer dołożyła równe 4000 zł.

Przed dokonaniem zakupów Stowarzyszenie skonsultowało się z personelem Oddziału Dziecięcego i zgodnie z ich sugestiami dokonało zakupów najbardziej potrzebnego oddziałowi sprzętu. Na liście zakupów znalazły się: nowoczesne termometry elektroniczne, inhalator, ciśnieniomierze z kompletami mankietów, pulsoksymetry, wózek inwalidzki, 5 specjalnych łóżeczek dla noworodków, które trafiają na oddział dziecięcy z oddziału noworodkowego, oraz inne drobne sprzęty.

Sprzęty przekazano szpitalowi 5 czerwca 2018 r. o godz. 9:00 na spotkaniu z udziałem Członków Stowarzyszenia, Prezesa firmy Wood-Mizer Roberta Bagińskiego oraz władz szpitala. Członkowie Stowarzyszenia deklarują kolejne akcje charytatywne.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
1 dzień temu 825 1