R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Malinowa Mamba i Wood-Mizer przekazali dary dla szpitala

07-06-2018 10:24 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,563 | Komentarzy: 0

10 marca 2018 r. odbył się VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Malinowej Mamby. Jak co roku była to okazja do zbierania środków na cele charytatywne. W tym roku po raz trzeci zbierano środki na zakup sprzętu dla Oddziału Dziecięcego Szpitala w Kole, natomiast po raz pierwszy do zbiórki Malinowej Mamby włączyła się firma Wood-Mizer, która zadeklarowała, w osobie Prezesa Roberta Bagińskiego, że podwoi zebraną kwotę.

Foto:Malinowa Mamba
R E K L A M A

Tegoroczna zbiórka okazała się więc wyjątkowo owocna, bo do zebranej kwoty 3872 zł firma Wood-Mizer dołożyła równe 4000 zł.

Przed dokonaniem zakupów Stowarzyszenie skonsultowało się z personelem Oddziału Dziecięcego i zgodnie z ich sugestiami dokonało zakupów najbardziej potrzebnego oddziałowi sprzętu. Na liście zakupów znalazły się: nowoczesne termometry elektroniczne, inhalator, ciśnieniomierze z kompletami mankietów, pulsoksymetry, wózek inwalidzki, 5 specjalnych łóżeczek dla noworodków, które trafiają na oddział dziecięcy z oddziału noworodkowego, oraz inne drobne sprzęty.

Sprzęty przekazano szpitalowi 5 czerwca 2018 r. o godz. 9:00 na spotkaniu z udziałem Członków Stowarzyszenia, Prezesa firmy Wood-Mizer Roberta Bagińskiego oraz władz szpitala. Członkowie Stowarzyszenia deklarują kolejne akcje charytatywne.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze