R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Inne

Świetna inauguracja sezonu triathlonowego przez Joannę

13-06-2018 15:28 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 2,901 | Komentarzy: 1
W niedzielę, 20 mają, w Płocku odbyła się inauguracja największego i najstarszego cyklu triathlonowego w Polsce, jakim jest Garmin Iron Triathlon. Zawody przyciągnęły tysiące zawodników i zawodniczek z całej Polski oraz tłumy kibiców.
Świetna inauguracja sezonu triathlonowego przez Joannę
Foto:archiwum prywatne
R E K L A M A
hydra

Bezkonkurencyjną okazała się nasza kolanka Joanna Sołtysiak, która pewnie wygrała na dystansie ¼ ironmana. Dystans 950 m pływania, 45 km jazdy rowerem oraz 10.55 km biegu pokonała w znakomitym czasie 2:12:35, wyprzedzając kolejną zawodniczkę prawie o 10 minut. Należy także zaznaczyć, że wynik Joasi umożliwił jej zajęcie bardzo wysokiego 8 miejsca OPEN, czyli wśród wszystkich zawodników (kobiet i mężczyzn łącznie).

Tak płocki triathlon podsumowała nasza kolanka:

”Zacznę od trasy pływackiej, pływało się bardzo przyjemnie. Część kolarska bez zastrzeżeń, pogoda dopisała i było naprawdę szybko. Trasa biegowa, po centrum miasta z dużą ilością kibiców – nie nudziło się. Wszystko na plus!”

Jesteśmy szczęśliwi z tak dobrego rozpoczęcia sezonu przez naszą kolanke, która zaprezentowała wysoką formę sportowa, pomimo problemów zdrowotnych przed sezonem startowym. Asia zmagała się w tym roku z bardzo poważną kontuzją mięśnia prostego uda. Dopiero od kwietnia mogła wznowić treningi i do końca nie była pełna swojej dyspozycji, ale jak widać po osiągniętym wyniku, po kontuzji nie został już żaden ślad. Przypomijmy tylko, że Asia w zeszłym roku zdobyła tytuł Mistrzynii Polski na dystansie ½ ironmana i obrona tytułu w roku 2018 jest priorytem dla naszej kolanki. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za kolejne starty, a te już wkrótce!


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
21 Maj
09:30

MDK w Kole
TALENT SHOW
23 Maj
14:00

MDK w Kole
WYGRAJ SUKCES - kwalifikacje regionalne