sim

Wiadomości Miasto Koło Ratowali płonącego mężczyznę!

Ratowali płonącego mężczyznę!

11-10-2010 08:19 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,146 | Komentarzy: 3
Ratowali płonącego mężczyznę!
Foto:
zacisze
Płonącego mężczyznę, ratowali policjanci wezwani na interwencję do jednego z domów w gm. Grzegorzew w pow. Kolskim. 37 - latek na skutek nieporozumień rodzinnych polał się benzyną i podpalił na terenie swojej posesji.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 9 października około południa w jednej z miejscowości w gm. Grzegorzew w powiecie kolskim.

Trzy godziny wcześniej do kolskiej jednostki zgłosiła się kobieta i złożyła zawiadomienie o znęcaniu się męża nad nią i dwójką ich synów. Kiedy wróciła do miejsca zamieszkania, najpierw mąż nie chciał jej umożliwić wejścia do domu, a następnie straszył pozbawieniem życia i podpaleniem posesji. Wystraszona żona razem z synami uciekła do rodziny i powiadomiła policję. Gdy na miejscu zjawił się patrol, posesja była zamknięta, skontaktowano się więc ze zgłaszającą, która razem z synami przyjechała pod swój dom. Drzwi były zamknięte jednak hałasy ze środka wskazywały, że mąż jest wewnątrz. Wyczuwalna była też woń benzyny. Kiedy synowie wyważyli drzwi, mężczyzna z trzymanej w ręce bańki wylał na siebie benzynę, podpalił i wybiegł na podwórko.

Policjanci zareagowali natychmiast, udało się stłumić na nim ogień przy użyciu wody i szmat. 37 - latek z poparzeniami trafił do szpitala w Kole, a następnie śmigłowcem przetransportowano go do specjalistycznej placówki w Łęcznej.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
~sz 11-10-2010 15:47
jp
| Zgłoś do usunięcia
~nick 11-10-2010 15:38
Chwalić się panowie policjanci nie ma czym. Skandalem jest to, że przy tym natężeniu ruchu i potężnym korku jaki powstał na kolskiej obwodnicy, nie było nikogo z was do kierowania ruchem. Skandal. Powinniście się ustawić i zbierać mandaty za zbyt powolną jazdę. Zdaje się tylko od tego jesteście...
| Zgłoś do usunięcia
~ewa 11-10-2010 14:18
śmigłowcem!!!??? gnoja bym wsadziła do karetki, niech się dopala powoli...
| Zgłoś do usunięcia