R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Zlikwidowali plantację marihuaniny. 4 tysiące drzewek!

19-06-2018 14:46 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 34,650 | Komentarzy: 10

Policjanci z Koła zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Spora ilość narkotycznych krzewów znajdowała się na jednej z działek na terenie powiatu kolskiego. Z ponad 4 tysięcy tych roślin można by uzyskać blisko 90 kilogramów marihuany.

Foto:KPP Koło
R E K L A M A

Policjanci wydziału kryminalnego kolskiej komendy, prowadząc ustalenia dotyczące przestępczej działalności, wpadli na trop plantacji konopi indyjskiej znajdującej się na terenie powiatu kolskiego. Realizacja sprawy przez kolskich stróżów prawa nastąpiła w poniedziałek, 18 czerwca. Na działce znajdującej się nieopodal budynków mieszkalnych, policjanci zabezpieczyli ponad 4 tysiące krzewów. Wstępne testy wskazują, że zabezpieczone rośliny to konopie indyjskie. Tak duża ich ilość, pozwoliłaby na uzyskanie nawet do 90 kg gotowego do sprzedaży narkotyku, z którego można by uzyskać kilka milionów porcji środków odurzających..! Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych krzewów, mogłaby wynieść co najmniej dwa miliony złotych.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii przestępstwo uprawy znacznej ilości konopi zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (10) Pokaż komentarze