R E K L A M A
ren
R E K L A M A
plus
Wiadomości Miasto Koło

Kolanin ekspertem mundialowego studia TVP!

21-06-2018 08:52 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,474 | Komentarzy: 2
Postać Adama Kotleszki już przedstawialiśmy naszym czytelnikom jakiś czas temu. Teraz warto przypomnieć pochodzącego z Koła pasjonata piłki nożnej, który w trakcie mundialu został zaproszony do uczestnictwa w studiu TVP.
Kolanin ekspertem mundialowego studia TVP!
Foto:screen TVP
R E K L A M A
media expert

Od 2015 pracuję jako komentator w Eurosporcie i Sportklubie, a od tego roku po starcie radia WeszłoFM, również tam. Łącznie skomentowałem już grubo ponad 300 spotkań. W radiu WeszłoFM mam swoje 3 autorskie programy: Magazyn Lig Egzotycznych, gdzie przybliżam mało znane ligi piłkarskie, Super Seria - Magazyn poświęcony sportom siłowym, dietetyce i zdrowemu trybowi życia oraz Die Qualitat - Magazyn Ligi Niemieckiej. Podczas Mundialu 2018 zostałem zaproszony jako ekspert do studia TVP, gdzie w studiu zasiadam m.in. z Andrzejem Strejlauem, Pawłem Janasem, Jerzym Engelem Janem Tomaszewskim, Włodzimierzem Lubańskim, piłkarzami Adrianem Mierzejewskim, Pawłem Golańskim, Marcinem Komorowskim i innymi.

- opowiada nam Adam Kotleszka

Miasto Koło może być dumne, że kolejny mieszkaniec spełnia swoje pasje robiąc to profesjonalnie i z "rozmachem". Więcej informacji o Adamie znajdziecie w poprzednim artykule "Mieszkaniec Koła komentuje mecze dla Eurosportu!" 

Poniżej przedstawiamy rozkładówkę, kiedy i o której godzinie zobaczyć będziemy mogli Adama na antenie Telewizji Polskiej.

Mieszkaniec Koła komentuje mecze dla Eurosportu!

Był zawodnikiem MKS Olimpii Koło, potem grał w piłkę na studiach, ale kontuzja zaważyła na tym, że musiał zakończyć przy...

15-03-2017 10:38 |   25,619 |  2

 

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze
R E K L A M A
tomasz nowak
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
22 Luty
16:30

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkanie z Bartłomiejem Grzanką
24 Luty
18:00

MDK w Kole
WIELKA SŁAWA TO ŻART.. - koncert
28 Luty
19:00

Kino MDK w Kole
W cyklu