R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit piec do poprawel
Wiadomości Powiat Kolski Pokazano koncepcję nowego otoczenia budynku starostwa

Pokazano koncepcję nowego otoczenia budynku starostwa

28-06-2018 14:57 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,066 | Komentarzy: 12
W trakcie dzisiejszej Sesji Rady Powiatu Kolskiego Starosta Kolski Wieńczysław Oblizajek przekazał radnym o przegłosowanej uchwale RM w Kole o nadaniu imienia "Skwer Niepodległości" terenowi przed budynkiem starostwa.
Pokazano koncepcję nowego otoczenia budynku starostwa
Foto:Materiały sesyjne

Nie tylko ta informacja znalazła się w informacji Wieńczysława Oblizajka. Otóż jak się okazało - od dawna trwają pracę nad koncepcją przebudowy terenu znajdującego się przed budynkiem Starostwa Kolskiego. Jak dobrze wiemy, bo otoczenie to nie zmieniało się od lat - obecnie jest to parking z terenem zielonym i drzewami. A jak ma być po zmianach? Sami możecie zobaczyć na zdjęciach zaprezentowanej koncepcji: parking podzielony na dwie części: z wjazdem od ulicy Prusa i druga część od Wojciechowskiego. Parkingi przedzielać będzie chodnik z ławkami, kwiatami, drzewkami ozdobnymi oraz fontanną. Chodnik ten miałby się połączyć z tym biegnącym wzdłuż ulicy Sienkiewicza.

Radni, którzy zobaczyli prezentację nie kryli słów zachwytu i zadowolenia no cóż... pozostaje poczekać na przebudowę i znaczną poprawę wizerunku tej części miasta bo zmiany jak widać będą ogromne i na wielki "plus".

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
marek podnewsem
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (12)
karol 30-06-2018 10:45
oblizajek najpierw niech dokończy remont ul.3 maja w kole
| Zgłoś do usunięcia
and 30-06-2018 09:47
podobno nie ma pieniedzy ,chwalili sie ze torunska naprawia,na nagórnej powstanie dojazd dla mieszkanców ,w miescie bedzie nowe oswietleniegeotermia i inne i nic z tego ale pewnie starostwo sobie przebuduja
| Zgłoś do usunięcia
Marek 29-06-2018 22:14
Sam zajmuję się projektowaniem takich terenów i muszę stwierdzić, że wizualizacja a faktyczny widok to dwa światy. Zobaczycie sami. Jak dojdzie do realizacji, to bedzie zupełnie inaczej wyglądać ten teren, niż na obrazkach.
| Zgłoś do usunięcia
Isa 29-06-2018 11:25
A dlaczego wycinać drzewa, ktorych jest coraz mniej, ( wycieto juz przed Urzedem Pracy tez na parking ) może wystarczy miedzy nimi postawic laweczki , a przyslowiowy wodotrysk przed wyborami to nic tylko kielbasa wyborcza. Moze lepiej logicznie urzadzic parking w podworzu za budynkiem........i naprawić dziury wdrogach powiatowych.....
| Zgłoś do usunięcia
rut 29-06-2018 08:22
proponuje wprowadzić kartki na paliwo to zamiast 500metrów jechać samochodem to może zacznie taki jeden z drugim myśleć by się przejść lub przejechać rowerem
| Zgłoś do usunięcia
oburzeni mieszkańcy 28-06-2018 21:36
Na osiedlach brak parkingów, pod własnym blokiem nie ma gdzie stać samochodem! policja, spółdzielnia mieszkaniowa i straż miejska ma ludzi głęboko w du...pie !!! A JESZCZE JAKIŚ KRETYN CHCE ZMNIEJSZYĆ PARKING, DEBILU PRZYJDŹ I MIESZKAJ NA OS. SIENKIEWICZA I ZOBACZ CO SIĘ ROBI Z BRAKIEM MIEJSC PARKINGOWYCH , JESZCZE JAK INNI NIEPROSZENI LUDZISKA PARKUJĄ, ZABIERAJĄ NAM MIEJSCA ZA KTÓRE PŁACIMY W CZYNSZU !
| Zgłoś do usunięcia
kolo 28-06-2018 20:23
Brak parkingów to jest ignorancja mieszkańców powiatu. Tam nigdy nie ma wolnych miejsc parkingowych. Starosta parkuje z tyłu to chyba nie ma wiedzy o brakach.
| Zgłoś do usunięcia
Symforian 28-06-2018 20:06
Proszę państwa najpierw proszę żebyście o parkingach pomyśleli nie ma gdzie parkować w tych okolicach. I pytam. Czemu pracownicy i samochody służbowe blokują parkingi jak z tyłu jest piękny parking zamknięty?
| Zgłoś do usunięcia
nebój 29-06-2018 00:13
ten też ci zamkną po przebudowie
opal 28-06-2018 18:11
starostwa trzeba zlikwidowac sa niepotrzebne geberuja koszty a ich zadania przekazac gminom
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 28-06-2018 20:05
Wszystkie geberują?
feliks 28-06-2018 15:56
Tylko czy parkować pod starostwem będziemy piętrowo, czy może park Moniuszki się zlikwiduje, żeby było gdzie stanąć, bo obecnie jest już bardzo ciężko znaleźć miejsce.
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
28 Gru.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu