R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Pokazano koncepcję nowego otoczenia budynku starostwa

28-06-2018 14:57 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,929 | Komentarzy: 13

W trakcie dzisiejszej Sesji Rady Powiatu Kolskiego Starosta Kolski Wieńczysław Oblizajek przekazał radnym o przegłosowanej uchwale RM w Kole o nadaniu imienia "Skwer Niepodległości" terenowi przed budynkiem starostwa.
Foto:Materiały sesyjne
R E K L A M A

Nie tylko ta informacja znalazła się w informacji Wieńczysława Oblizajka. Otóż jak się okazało - od dawna trwają pracę nad koncepcją przebudowy terenu znajdującego się przed budynkiem Starostwa Kolskiego. Jak dobrze wiemy, bo otoczenie to nie zmieniało się od lat - obecnie jest to parking z terenem zielonym i drzewami. A jak ma być po zmianach? Sami możecie zobaczyć na zdjęciach zaprezentowanej koncepcji: parking podzielony na dwie części: z wjazdem od ulicy Prusa i druga część od Wojciechowskiego. Parkingi przedzielać będzie chodnik z ławkami, kwiatami, drzewkami ozdobnymi oraz fontanną. Chodnik ten miałby się połączyć z tym biegnącym wzdłuż ulicy Sienkiewicza.

Radni, którzy zobaczyli prezentację nie kryli słów zachwytu i zadowolenia no cóż... pozostaje poczekać na przebudowę i znaczną poprawę wizerunku tej części miasta bo zmiany jak widać będą ogromne i na wielki "plus".

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (13) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA