R E K L A M A
ren
R E K L A M A
plus
Wiadomości Gmina Kościelec

Licznie przywitali wakacje w Kościelcu

02-07-2018 09:22 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,147 | Komentarzy: 0
"Powitanie wakacji" to wydarzenie z tradycją i dużą popularnością wsród mieszkańców Gminy Kościelec. W sobotę, mimo chłodu w kościelecki amfiteatr bawił się świetnie w rytm przebojów gwiazd.
Licznie przywitali wakacje w Kościelcu
R E K L A M A
media expert

Od godziny 17:00, 30 czerwca rozpoczęła się jedna z największych imprez w Gminie Kościelec a otworzyli ją uczniowie Szkoły Podstawowej z Trzęśniewa, którzy wraz z rodzicami i kadrą nauczycielską przygotowali spektakl mówiący o zagrożeniach związanych z korzystaniem z internetu.

Następnie na scenie pojawili się najmłodsi tancerze Zespołu Ludowego Kościelec a zaraz po nich zaprezentowała się grupa trenująca Zumbę pod przewodnictwem Krzysztofa Lewandowskiego. Tzw. "Robaczki Lewego" pokazały to, co ćwiczą na treningach oraz jaką przyjemność mogą sprawiać ćwiczenia zumby.

Pierwszym z gości zaproszonych do Kościelca była grupa wokalna ze studia piosenki Piano Song Kalisz. Młodzi wokaliści, którzy mają już za sobą pierwsze występy w programach tj. Mam Talent, The Voice of Poland itd. zaśpiewali największe hity, prze każdy zna i śpiewał z nimi.

Zanim na scenie pojawiły się gwiazdy - najmłodsi mieszkańcy gminy mogli bezpłatnie korzystać z dmuchanych atrakcji i wesołego miasteczka.

Gesek to młody zespół na rynku muzyki disco-polo, który zdążył już zasłynąć kilkoma przebojami o czym świadczyła liczba fanów pod sceną, śpiewających razem z nim. Kulminacją programu była ostatnia gwiazda - zespół D-BOMB, który od wielu lat tworzy przeboje, znane i śpiewane przez wielu. 

Jak było? zobaczcie w naszym materiale wideo.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
tomasz nowak
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
22 Luty
16:30

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkanie z Bartłomiejem Grzanką
24 Luty
18:00

MDK w Kole
WIELKA SŁAWA TO ŻART.. - koncert
28 Luty
19:00

Kino MDK w Kole
W cyklu