R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Zderzenie pojazdów na drodze Kłodawa - Dąbie

09-07-2018 08:18 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 18,373 | Komentarzy: 0

Jak ustalili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole - wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę Alfy Romeo było powodem zderzenia się z VW Golfem na drodze wojewódzkiej nr 263 na wysokości miejscowości Tarnówka.

Foto:OSP Dąbe
R E K L A M A

Wczoraj, około godziny 20:38 doszło do zdarzenia drogowego, w którym z drobnymi uszkodzeniami ciała przewieziono kilka osób do kolskiego szpitala. Na szczęście ich stan zdrowia nie był na tyle poważny, aby zaliczyć zdarzenie jako wypadek.

Kierowca pojazdu Alfa Romeo, mieszkaniec Gminy Dąbie wymusił pierwszeństwo w trakcie wyjazdu z drogi gruntowej na kierowcy VW Golfa, mieszkanki równiez tej gminy.

Po dojechaniu na miejsce, druhowie jednostki OSP Dąbie udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym a następnie przekazali ich zespołowi ratowncitwa medycznego.

Sprawa został ukarany mandatem karnym.


Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/e-kolo.pl/httpdocs/inc/funkcje.php on line 2741
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze