R E K L A M A
sim
R E K L A M A
kol-net
Wiadomości Powiat Kolski Nowe centrum obróbcze CNC w ZST w Kole

Nowe centrum obróbcze CNC w ZST w Kole

7 dni temu | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,329 | Komentarzy: 0
Nowe centrum obróbcze CNC w ZST w Kole
Foto:zst-kolo.pl
R E K L A M A
carnis
W ramach projektu „Nowoczesne technologie w kształceniu zawodowym elementem rozwoju gospodarczego obszaru funkcjonalnego powiatów tureckiego i kolskiego" i kolejnego już przetargu pn.: „Dostawa wyposażenia pracowni obrabiarek skrawających i pracowni maszyn skrawających sterowanych numerycznie (CNC) dla Zespołu Szkół Technicznych w Kole” Powiat Kolski zakupił dla Zespołu Szkół Technicznych w Kole nową obrabiarkę sterowana numerycznie CNC.

Nowe centrum obróbcze kosztowało 209.715,00 zł, a dostawcą frezarki  była Andrychowska Fabryka Maszyn DEFUM Spółka Akcyjna.

Nowa frezarka sterowana numerycznie wraz z tokarką CNC stanowić będzie wyposażenie działu obrabiarek sterowanych numerycznie. W tym miejscu należy dodać, że przed szkołą jeszcze dostawa 6 nowych urządzeń tj. trzech frezarek i trzech tokarek.

Zakupione w ramach projektu pomoce dydaktyczne mają wzbogacić i uatrakcyjnić ofertę kształcenia w kierunkach zawodowych i technicznych w Zespole Szkół Technicznych w Kole.

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Słowa kluczowe:
R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!