R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Wypadki Wypadek w Ruszkowie byłego szefa policji i prezes MZUK!

Wypadek w Ruszkowie byłego szefa policji i prezes MZUK!

7 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 35,416 | Komentarzy: 14
Wypadek w Ruszkowie byłego szefa policji i prezes MZUK!
Foto:OSP Ruszków I,Youtub
R E K L A M A
carnis
W dniu dzisiejszym na prostym odcinku drogi prowadzącej od Ruszkowa do zjazdu autostrady A2 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jak się okazało, w jednym z nich podróżował m.in. były Komendant Główny Policji Zbigniew Maj wraz z żoną , prezes Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Kole Beatą Maj.

Do wypadku doszło w dniu dzisiejszym około godziny 9:00 w miejscowości Ruszków Drugi, na prostym odcinku drogi prowadzącym do A2. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn kierująca pojazdem marki Honda Civic, 38-letnia mieszkanka Powiatu Konińskiego, jadąca na przeciwległym pasie nagle zjechała na drugi pas i uderzyła czołowo w VW CC. Wraz z Komendantem podróżowała Jego żona - Prezes Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Kole Beatą Maj.

Wszystkich trzech uczestników wypadku przewieziono do szpitala, gdzie udzielono im niezbędnej pomocy. Państwo Maj zostali wypuszczeni już do domu ,kierowca Hondy nadal przebywa na oddziale.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (14)
jarema 1 godzin temu
Widze, ze nadal utrzymujecie dziwna wersje, że to Honda jest na nie swoim pasie ruchu, a wystarczy popatrzec na zdjecie i widac wyraźnie, ze Honda po uderzeniu jest na swoim pasie ruchu, na prawym pasie skierowana przodem w kiedunku jazdy i tam zastała uderzona przez Biały VWCC, który po uderzeniu obrocił sie w poprzek drogi. Teraz wizja z miejsca wypadku- tuz przed tym zakretem, na którym doszło do wypadku jest ogranicenie do 70 km/h oraz ciagła linia....w/g mnie, to VW wyprzedzał ciężarówki przed zakretem, nie widział Hondy, lub docisnał gaz ( nie było widac śladów hamowania ! ) i chciał sie zmiescic przed tą Honda, niestety doszło do uderzenia czołowego, gdzie Honda została zatrzymana w miejscu, silnik wyrwany w częsciach, kierowaca Hiondy-kobieta- zakleszczona w rozbitym aucie. Nie trzeba być biegłym, bo to sprawdzic. Do tego mozna sprawdzić logowania sie telefonów komórkowych, położenie z historii GPS oraz nagrania z kamer samochodowych, nagrania z bramek autostradowych. Zeznania świadków tez sa wazne. gdyby oskarzono te kobiete, to jestem w stanie stanać przed sadem jako swiadek. Byłem na miejscu zdarzenia. Nikt tu nie chce oczerniać, ale fakty mówia inaczej, jak wy piszecie. To nie Honda jest na nie swoim pasie ruchu, a Volkswagen.
| Zgłoś do usunięcia
Andrzej przedwczoraj 19:24
NO PRZECIECZESZ WŁADZA MOŻE WSZYSTKO a ny musimy cierpieć powinniśmy ją dawno kapnąć w d ...
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 6 dni temu
Mam nadzieję, że wszyscy ci którzy byli świadkami wypadku nie przestraszą się i pozostaną ś w i a d k a m i w w procesie sądowym!
| Zgłoś do usunięcia
Andrzej 6 dni temu
Tak jak pisali przedmówcy, to białe auto z byłym komendantem wyprzedzało auta jadące w stronę A2. Potwierdzi to każdy kto był na miejscu. Białe auto ledwo się zmieściło przed ciężarówkę i z impetem uderzyło w auto tej biednej kobiety, która dość, że niewinna to jeszcze obarczona winą i poszkodowana. Mamy XXI wiek ale w PL nadal jest tak, że na układy nie ma rady. Broniący całe życie praworządności pan komendant powinien się przyznać jak było naprawdę bo jeżeli ta kobieta będzie winna to bez wątpienia będzie to przekręt roku w powiecie kolskim
| Zgłoś do usunięcia
jarema 49 minut temu
Czytam na temat pana Maja i widzę, ze taki wypadek rozwali mu karierę, bo przecież startuje na prezydenta Kalisza i był komendantem głównym policji. Ma juz 10 zarzutów korupcyjnych, jak do tego dojdzie taki wypadek, to ma pozamiatane, więc nic dziwnego, ze zrobi wiele, by to ta kobieta była winna, nie on. . Oj muszę zacząć uważać, kogo mam za plecami.
kierowca 6 dni temu
Na zdjęciu widać, że Honda jest na swoim pasie ruchu, a VW uderzył w nią i się obrócił pod katem 90 stopni- manipulujecie opinia publiczną wydając wyrok, ze to Honda znalazła się na nie swoim pasie ruchu, pytam- w jakim celu ? Druga sprawa, skoro piszecie o podróżujących luksusowym VW państwu M., to napiszcie tez i podróżującej Honda, kim jest i jak długo będzie hospitalizowana, co z jej nogami, bo ranna była uwieziona długi czas w zmiażdżonym w samochodzie ?
| Zgłoś do usunięcia
jarema 6 dni temu
Byłem na miejscu zdarzenia, z tego, w jakim położeniu były samochody i to, ze ten biały z komendantem wyprzedzał rząd ciężarówek i nie zmiescił sie przed ta hiondą, to wychodzi, kto się znalazł na nie swoim pasie ruchu. Widac, ze ranna kobieta, uwięziona we wraku samochodu juz stoi na straconej pozycji, bo tym drugim jechały szychy. Pisze to z pełna odpowiedzialnoscia. Sprawa pewnie zostanie załatwiona po mysli komendanta- i pytanie- co pan robił w samochodzie chwile po wypadku ? kasował nagranie z kamery ?
| Zgłoś do usunięcia
adam 7 dni temu
Dziekuje Bogu ze mieszkałem w Kole w czasach gdy można było puścić bąka, a sąsiad nie przeczytał tego na e-koło po 5 minutach.
| Zgłoś do usunięcia
Feliks 7 dni temu
Prosty odcinek drogi, tylko że na łuku. Ciekawe kto scinał?
| Zgłoś do usunięcia
jarema 6 dni temu
Napiszę tak, że z kierunku, skąd jechał VWCC stał rząd ciężarówek, natomiast z kierunku skąd jechała Honda były same osobówki- kierowałem jedną z nich- teraz odpowiedz sobie na pytanie który samochód był na nie swoim pasie ruchu, ze doszło do czołowego zderzenia ? Dla ułatwienia spójrz na zdjęcie układu samochodów i który jest w jakim stanie, który jest dopchniety do barierek-mostek w policach srednich- a który stoi w poprzek jezdni. Biedna dziewczyna z rozbitej Hondy, juz stoi na straconej pozycji, a portal pisze bzdury juz wydając wyroki kto jest winien.
Kolo 7 dni temu
Nikodem i wlasnie tacy ludzie jak rządzą krajem na drugi raz się nie ośmieszaj i nie pisz bo wyglada na to że trochę masz pusto w główce.
| Zgłoś do usunięcia
Nikodem 6 dni temu
pustakiem to może to ty jesteś do tego chorągiewką.
Nikodem 7 dni temu
czy pobrano od uczestników krew. kto prowadził żona czy mąż. dziwne zdarzenie,
| Zgłoś do usunięcia
onda 7 dni temu
honda civis? jakis nowy model hondy?
| Zgłoś do usunięcia