sim
geberit
Wiadomości Gmina Kościelec TURNIEJ SZACHOWY W TURKU

TURNIEJ SZACHOWY W TURKU

11-07-2018 14:16 | Źródło: UKS Kościelec | Wyświetleń artykułu: 1,358 | Komentarzy: 0
W bardzo dobrze obsadzonym XXII Turnieju o puchar Prezesa SM „Tęcza” w Turku zagrało łącznie 45 zawodników, w tym ośmioro z UKS-u Kościelec.

Sebastian Hanusek zajął 9 miejsce, najlepszą kobietą okazała się Marta Hanusek (28 w klasyfikacji ogólnej), drugie miejsce w kategorii juniorów wywalczył Michał Grochowski (13 miejsce w turnieju). Dalsze miejsca zajęli: Piotr Szafrański – 30, Maciej Szafrański – 36, Piotr Łojewski – 37, Jagoda Świderska – 41 i Miłosz Świderski – 42.