R E K L A M A
ren
R E K L A M A
kol-net
Wiadomości Miasto Koło

Zacznij chudnąć zdrowo i pod okiem profesjonalistów!

18-07-2018 20:43 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 4,375 | Komentarzy: 0
Chcesz zrzucić kilka kilogramów lub po prostu zacząć zdrowo się odżywiać? Dajemy Ci wybór! Możesz to zrobić samodzielnie albo już dziś skorzystać z pomocy Cateringu Dietetycznego z Konina. Teraz czas na Koło, dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców Koła i okolic do skorzystania z naszej oferty!
Zacznij chudnąć zdrowo i pod okiem profesjonalistów!
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
media expert

Na lokalnym rynku usług gastronomicznych firma jest obecna od 2001 roku, kiedy to zaistniała, jako ATELIER Akademia Sztuki Kulinarnej - pierwsza na lokalnym rynku profesjonalna firma cateringowa. Mijały lata… Z trzyosobowej rodzinnej firmy powstała rozpoznawalna i najprężniej działająca firma cateringowa w mieście Koninie, która dziennie wydawała nawet 1900 posiłków. 

Gastronomiczna mapa Konina powiększa się nieustannie, a modny catering to teraz dodatkowa działalność prawie każdej restauracji. My jednak chcemy iść dalej i wyprzedzać oczekiwania i potrzeby naszych gości. Chcemy być prekursorami i wyznaczać trendy.

Catering dietetyczny to nowa marka na lokalnym rynku. Nasz udział w projekcie Odmieniamy Siebie uświadomił nam jej potrzebę wśród lokalnej społeczności. Chcesz zrzucić kilka kilogramów lub po prostu zacząć zdrowo się odżywiać? Możesz to zrobić samodzielnie, poświęcając czas, mozolnie i z konsekwencją przygotowując posiłki zgodnie z podstawowymi zasadami żywienia. Wiemy jakie to trudne i czasochłonne. My dajemy Ci wybór. Teraz możesz skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy.

Jak dobrać ofertę do klienta?

Na podstawie wywiadu żywieniowego, który przeprowadza dietetyk podczas spotkania, ustalamy najbardziej odpowiednią dietę. Kryterium ustalania diety to przede wszystkim cel, który chcą Państwo osiągnąć, ale również styl życia, stan zdrowia i preferencje smakowe. 

Właściwie dobrana do typu metabolizmu i sylwetki oraz dobrze zbilansowana dieta to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia. Organizm ludzki potrzebuje wielu różnych składników odżywczych do prawidłowego funkcjonowania. Większość z nich dostarczamy wraz ze spożywanymi codziennie pokarmami. Jednak należy pilnować, aby spożywać je w odpowiednich ilościach. W ułożeniu zbilansowanej diety pomoże dietetyk. 

Co oferujemy?

Oferujemy gotowe całodzienne zestawy 5 posiłków zbilansowanych w oparciu o aktualne normy i zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia z uwzględnieniem ok. 80 składników pokarmowych, gdyż każda niewłaściwie zbilansowana dieta prędzej czy później skutkuje niekorzystnymi zmianami w organiźmie, prowadzącymi do rozwoju poważnych chorób. Nasza dieta jest dietą o niskim indeksie glikemicznym, komponowaną w taki sposób, aby mogła być stosowana przede wszystkim w profilaktyce i terapii chorób metabolicznych, naczyniowo-sercowych oraz w dietozależnych stanach przedcukrzycowych.

Nasz wyjątkowy plan żywieniowy pozwala zredukować masę ciała, jedząc zdrowo, smacznie i w ilościach ograniczających uczucie głodu.

UWAGA! Dowozimy do klienta nasz catering!

DrDesox

Czas przestawić Państwu nasz najnowszy produkt: Linię produktów oczyszczających. Kilkudniowe programy oczyszczające,których podstawą jest dieta oparta na sokach produkowanych metodą cold pressed. Wyciskamy z natury co najlepsze! 

Świeżo wyciskane soki owocowe i warzywne to naturalna multiwitamina. Nie tylko dostarczają wszystkich niezbędnych minerałów, ale wpływają także na prawidłowe odżywienie komórek. Sokoterapia jest jedną z najskuteczniejszych metod oczyszczenia organizmu z toksyn. Pomaga także w walce z wieloma schorzeniami. Picie świeżych soków jest zalecane w każdym wieku, dlatego warto zapoznać się z zasadami sokoterapii.

Nasze desoxy to unikalne zestawy soków i koktajli. Skład został skomponowany by wyzwolić cały potencjał odżywczy, oczyszczający, rewitalizujący, wzmacniający i ochronny składników roślinnych. Specjalnie dobrane zestawienia owoców, warzyw, ziół, nasion oraz sam sposób wydobywania soków najbardziej naturalną metodą dają Ci gwarancję dostarczenia do każdej komórki Twojego ciała ogromnej bomby zdrowia. 

Terapia DrDesox ma na celu usunięcie toksyn, przyspieszenie metabolizmu i dostarczenie witamin, minerałów i antyoksydantów, których często brakuje w codziennej diecie. Nasze organizmy poddawane są ciągłej walce z patogenami, zanieczyszczeniami i chemią występującą obecnie wszędzie m.in. żywności, lekarstwach, kosmetykach…Produkt ten został nagrodzony w trakcie Konińskich Targów Przedsiębiorczości.

 

Zamów już dziś!

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie 667783 686 lub na maila biuro@dieta.konin.pl


Więcej informacji: www.dieta.konin.pl www.facebook.com/drdesox

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Słowa kluczowe:
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
tomasz nowak
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
 1. Transmisja na żywo w TV Trwam prosto z Koła

  19,547   6   Miasto Koło
 2. Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

  15,043   4   Zatrzymania
 3. Pożar BMW na autostradzie A2

  6,442   0   Pożary
 4. Walentynki u kolskich seniorów

  6,311   0   Miasto Koło
 5. Do patroli pieszych dołączył pies - Goran

  6,154   2   Inne
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
22 Luty
16:30

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkanie z Bartłomiejem Grzanką
24 Luty
18:00

MDK w Kole
WIELKA SŁAWA TO ŻART.. - koncert
28 Luty
19:00

Kino MDK w Kole
W cyklu