R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Trwają żniwa. Pierwszy pożar kombajnu w trakcie pracy

27-07-2018 11:46 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,555 | Komentarzy: 0

26 lipca br. o godzinie 17:00 wezwano na pomoc straż pożarną do miejscowości Tarnówka w gm. Grzegorzew. Prawdopodobnie usterka instalacji elektrycznej w kombajnie spowodowała pojawienie się ognia w maszynie.

Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Sześciu strażaków pomagało ugasić pożar dużej maszyny rolniczej. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia dowódca stwierdził pożar osprzętu silnika w kombajnie Rekord. Maszyna w tym czasie prowadziła prace na polu a jej właściciel przed przyjazdem straży sam próbował gasić komorę silnika gaśnicą.

W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany. Strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań. Podano jeden prąd proszku gaśniczego  na palącą się komorę silnika, a następnie dogaszono pożar jednym prądem wody.

Bądźmy Ostrożni Podczas Żniw !!!

W związku z tym iż trwają żniwa, podczas których odnotowuję się bardzo dużą liczbę pożarów, apelujemy do wszystkich mies...

Czytaj więcej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze