R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Ranny motorowerzysta ze złamaniami odwieziony do szpitala

06-08-2018 14:59 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,887 | Komentarzy: 0

2 sierpnia br. o godzinie 11:35 na skrzyżowaniu ulicy Bogumiła z drogą krajową nr 92 doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego ucierpiał 63-letni mieszkaniec Gminy Kościelec.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Sprawcą zdarzenia był 51-letni mieszkaniec Gminy Babiak, który jadąc ulicą Bogumiła zignorował czerwone światło i wymuszając pierwszeństwo wtargnął na skrzyżowanie. W tym samym czasie na krzyżowce znalazł się motorowerzysta, w którego uderzył kierowca Peugeota Expert. 

Na miejsce skierowano karetkę pogotowia, która zabrała rannego mężczyznę do szpitala. Ze wstępnym ustaleń lekarzy wynika, że doznał on złamania ręki i żeber. Komenda Powiatowa Policji w Kole na dzień dzisiejszy gromadzi dokumentację, którą przekaże do sądu. To właśnie tam zapadnie decyzje co do wysokości kary za spowodowanie wypadku drogowego.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze