R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Obywatel Niemiec wymusił pierwszeństwo. Kobieta w szpitalu

07-08-2018 10:43 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 27,506 | Komentarzy: 2

Sobotniego poranka (4 sierpnia br.) o godzinie 6:25 w Kłodawie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jak to często bywa - powodem kolizji było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Foto:OSP Kłodawa
R E K L A M A

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Warszawska i Przedecka. Mężczyzna, obywatel Niemiec jadący pojazdem marki Mazda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w trakcie wyjazdu z drogi podporządkowanej. Wynikiem tego błędu było zderzenie z 20-letnią mieszkanką Gminy Kłodawa, która jechała ulicą Warszawską wraz z pasażerką. Jedyną osobą poszkodowaną była właśnie pasażerka, która z obrażeniami ciała została przewieziona do kolskiego szpitala celem ustalenia stanu zdrowia.

Kierowcy byli trzeźwi, sprawa został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej. W zderzeniu ucierpiała też elewacja jednego z pobliskich budynków, w który uderzył jeden z pojazdów.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze