R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Kolejne prawko zabrane za prędkość. Pędził 145km/h

20-08-2018 13:37 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 17,045 | Komentarzy: 1

Wczoraj policjanci z kolskiej „drogówki” odebrali prawo jazdy kierującemu, którzy zbyt mocno przyciskał pedał gazu. 18-latek przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Zawsze w takim przypadku policjanci zatrzymują prawo jazdy. Funkcjonariusze o ujawnieniu takiego faktu informują właściwego starostę, ten wydaje decyzję administracyjną o zatrzymaniu dokumentu na okres 3 miesięcy.

Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

19.08.2018 roku w godzinach porannych w Sokołowie, policjanci z „drogówki” zauważyli szybko jadący samochód marki Peugeot. Funkcjonariusz dokonał pomiaru jego prędkości, który wskazał, że auto pędzi z prędkością 145 km/h w miejscu, gdzie można jechać 50 km/h. Mundurowy zatrzymał pojazd do kontroli, którym kierował 18 – letni mieszkaniec gminy Babiak. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym, otrzymał 10 punktów i zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Funkcjonariusze w każdym przypadku ujawnienia przekroczenia dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h powiadamiają właściwego starostę, który następnie wydaje administracyjną decyzję o zatrzymaniu prawa jazdy na trzy miesiące.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze