(1)
Zamglenie 0
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Kolejne prawko zabrane za prędkość. Pędził 145km/h

Kolejne prawko zabrane za prędkość. Pędził 145km/h

Autor: Redakcja e-kolo.pl 20 Sierpień 2018
Kolejne prawko zabrane za prędkość. Pędził 145km/h
© archiwum e-kolo.pl
Komentarzy: 1 Czytano:
17,097 razy |

Wczoraj policjanci z kolskiej „drogówki” odebrali prawo jazdy kierującemu, którzy zbyt mocno przyciskał pedał gazu. 18-latek przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Zawsze w takim przypadku policjanci zatrzymują prawo jazdy. Funkcjonariusze o ujawnieniu takiego faktu informują właściwego starostę, ten wydaje decyzję administracyjną o zatrzymaniu dokumentu na okres 3 miesięcy.

R E K L A M A
1
Czytano:
17,097 razy
Udostępnij

19.08.2018 roku w godzinach porannych w Sokołowie, policjanci z „drogówki” zauważyli szybko jadący samochód marki Peugeot. Funkcjonariusz dokonał pomiaru jego prędkości, który wskazał, że auto pędzi z prędkością 145 km/h w miejscu, gdzie można jechać 50 km/h. Mundurowy zatrzymał pojazd do kontroli, którym kierował 18 – letni mieszkaniec gminy Babiak. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym, otrzymał 10 punktów i zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Funkcjonariusze w każdym przypadku ujawnienia przekroczenia dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h powiadamiają właściwego starostę, który następnie wydaje administracyjną decyzję o zatrzymaniu prawa jazdy na trzy miesiące.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Bbk · 20 Sierpień 2018
Artur ty gwiazdo
R E K L A M A