R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Polityka

Stanisław Maciaszek będzie kandydował-komitet zarejestrowany

24-08-2018 15:00 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 30,598 | Komentarzy: 69

To dosłownie ostatnie dni, chwile na zarejestrowanie komitetów, które ubiegać się będą o mandaty radnych oraz o stanowiska burmistrzów i wójtów w naszym powiecie. Jednym z najnowszych zarejestrowanych komitetów jest ten, na którego czele stanie Stanisław Maciaszek, obecnie zawieszony w funkcji Burmistrza Miasta Koła.

Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Przy najbliższych wyborach samorządowych Burmistrz Miasta Koła będzie startował z listy "Komitetu Wyborczego Wyborców Stanisława Maciaszka", którego pełnomocnikiem został Ryszard Tadeusz Drzewiecki. Pojawienie się na liście kandydatów na burmistrza nazwiska obecnego z pewnością wiele zamiesza wśród podziału głosów. Jaki wynik osiągnie? Musimy poczekać do 21 października, aby poznać odpowiedź na to pytanie.

Niebawem opiszemy pełną listę kandydatów ubiegających się o fotel włodarza Koła.

Co sądzicie o kandydaturze obecnego Burmistrza?

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (69) Pokaż komentarze