R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Polityka Stanisław Maciaszek będzie kandydował-komitet zarejestrowany

Stanisław Maciaszek będzie kandydował-komitet zarejestrowany

28 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 26,790 | Komentarzy: 69
Stanisław Maciaszek będzie kandydował-komitet zarejestrowany
Foto:archiwum e-kolo.pl
To dosłownie ostatnie dni, chwile na zarejestrowanie komitetów, które ubiegać się będą o mandaty radnych oraz o stanowiska burmistrzów i wójtów w naszym powiecie. Jednym z najnowszych zarejestrowanych komitetów jest ten, na którego czele stanie Stanisław Maciaszek, obecnie zawieszony w funkcji Burmistrza Miasta Koła.

Przy najbliższych wyborach samorządowych Burmistrz Miasta Koła będzie startował z listy "Komitetu Wyborczego Wyborców Stanisława Maciaszka", którego pełnomocnikiem został Ryszard Tadeusz Drzewiecki. Pojawienie się na liście kandydatów na burmistrza nazwiska obecnego z pewnością wiele zamiesza wśród podziału głosów. Jaki wynik osiągnie? Musimy poczekać do 21 października, aby poznać odpowiedź na to pytanie.

Niebawem opiszemy pełną listę kandydatów ubiegających się o fotel włodarza Koła.

Co sądzicie o kandydaturze obecnego Burmistrza?

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (69)
Lala 6 dni temu
Maciaszek to jedyny kandydat nie uwikłany w układy.To ten pan chce dla miasta coś zrobić,już są widoczne efekty. Co nie mogą się pochwalić poprzednicy.
| Zgłoś do usunięcia
DA 10 dni temu
Brawo Panie Burmistrzu i tak trzymać . Te negatywne wpisy to tylko dowód na to,że ma pan spore szanse wygrać. Już nie wiedzą jak Panu zaszkodzić biedaki , więc tylko wpisy zostają :-):-). Powodzenia
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 12 dni temu
Czy ktoś może ma wiarygodne informacje na jakim etapie jest sprawa pana Maciaszka? Bo według mnie jeśli sprawa jest zakończona bez udowodnienia winy, to powinien być odwieszony i zajmować urząd, a jeśli nie ...to nawet jego komitet nie powinien być zarejestrowany.
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 11 dni temu
Wyborco. Nie jest skazany bo uniewinniony, czy nie jest skazany bo sprawa jest jeszcze w toku.
wyborca 12 dni temu
Jedno jest pewne,nie jest skazany i ma pełne prawa wyborcze.Tak ,ze Kolaninie śmiało możesz p.Maciaszka popierać.Ja i moja rodzina to tez zrobi.
Jestem stąd 18 dni temu
Do Ewy, nie jestem wielkm zwolennikiem p. Maciaszka ale niepełnosprawny m pomagal.
| Zgłoś do usunięcia
Ewa 19 dni temu
Hańba i wstyd. Kto na to pozwala? Niedorzeczne!!! Takiemu nie należy sie nawet miejce pracy jako sprzatacz w ratuszu, Do ludzi zamiatających ulice mam ogromny szacunek a panu Maciaszkowi to juz podziękujemy za tyle matactwa co wstydu przyniósł naszemu miastu. JAK BYM GO SPOTKAŁA CHĘTNIE NAPLUŁABYM MU POD NOGI TAKI MAM DO NIEGO SZACUNEK
| Zgłoś do usunięcia
pp 10 dni temu
Jak burmistrz chciał zrorganizować kapielisko z prawdziwego zdarzenia, za którw wiekszośc pieniędzy byłaby z funduszy unijnych, to RADNI nie zgodzili się- no bo po co w ole kapielisko? Więc nie pluj tak pod nogi burmistrzowi zaslepiona nienawiscią kobieto, bo kazdy pomysł burmistrza był z zasady odrzucany przez radnych. Miało być nowe osiedle na nagórnej- to była inicjatywa p. Maciaszka, ale radni nie pozwolili rozwinąć pomysłu. Przecież odwierty termalne i przyłączenie ciepłowni do nich, tez były blokowane przez radnych. Jak juz chcesz tak pluc, to uzasadnij swoją pogarde, dlaczego?
Kolanin 18 dni temu
Ewa to ta ,na którą p.Maciaszek nie może liczyć.pewnie zwolniona i dobrze ,bo poznał się na niej ,chamidło jakich mało.
Ewa 19 dni temu
Dodam tylko, że taka chamska nie jestem żeby pluć komus pod nogi, ale nie chce na tego człowieka patrzec ani głosowac.Jestem mama chorej córeczki i nic ogolnie dla dzieci nie dzieje sie nowego. Dajmy komus młodemu rzadzic. Popatrzy na Turek maja wodny plac zabaw[obejrzyjcie na YOU TUBE} i drugi bedzie obok innyplac z huśtawka dla dzieci niepełnosprawnych, miasto widac sie rozwija a ten pan myśli tylko o sobie swoim stołku i swojej rodzinie. DAJMY SZANSE INNYM SIE WYKAZAC Pozdrawiam całe Koło
kok 19 dni temu
narobil smrodu w kole i znow pcha sie do koryta to czlowiek dojnej zmiany
| Zgłoś do usunięcia
Tata Julii 23 dni temu
Powiedz najpierw kto to szambo wylał ???
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 23 dni temu
Ja tu nie widzę szamba.Widzisz w działaniach p.Maciaszka coś ,czym ma się wstydzić? Bo ja nie.Lepsze pytanie jest który poseł stal za ta prowokacją ,Ktory dziennikarz jest winny donosowi do CBA i chęci pogrążenia niewinnego człowieka.?
Lala 23 dni temu
Chciałam zaznaczyć żę Pan Maciaszek startuje na Burmistrza jako niezależny i z PIS-em nie ma nic wspólnego.Powiedział ostatnio w swym wywiadzie że Posłowie PIs-u tak załatwili bo nie chciał przyjmować ich ludzi. Mieszkańcy powinniście to brać pod uwagę.Tylko Maciaszek może posprzątać to wylane szambo w naszym mieście,to ci co tak na niego plują boją się o swoje stołki i układy.Nie dajmy się podpuszczać
| Zgłoś do usunięcia
pp 23 dni temu
chyba wiekszość myslacych ludzi widzi to tak samo jak Ty, nie dajcie się zastraszyć.czas na porządki w tym miescie, koniec układów juz blisko, Maciaszek ma wygrana w kieszeni, weżmie się znów za porządki i tego sie obawia mafia z Koła
Tomi 24 dni temu
A kto na nie niego zagłosuje??? Ale będą jaja jak znów wygra!!!! Znowu Koło będzie znane na całą Polskę!!!
| Zgłoś do usunięcia
gosc2 25 dni temu
przeciez o te smieciarke chodzilo co byla caly czas w uzytku , radni wiedzieli o tym , zarzad mzuk-u i nic zrobili zeby to wyjasnic i zamknac wg pani prezes Maj wiec kto tu jest winien tego dziadostwa i balaganu ....., cala nasza wladza wg mnie
| Zgłoś do usunięcia
miłośnik 25 dni temu
Stasiula mordula, jak smutno było bez Ciebie!!!
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 25 dni temu
Nie martw się. Niedługo będzie wesoło.
Czarnoksiężnika 27 dni temu
Po tym co się wczoraj wydarzyło na zrbraniu Pisu-Panie Maciaszek stara gwardia zagłosuje jednak za Panem
| Zgłoś do usunięcia
SZTASEK 26 dni temu
No cały dom seniora buhahaha
anonim 27 dni temu
A co sie wydarzyło,opisz?
Tata Julii 27 dni temu
Nie, nie zastanawia! Sprawa jest pewno bardzo skomplikowana. Wiele ciężkich spraw ciągnie sie latami, nawet sprawy pijanych kierowców potrafią trwać dwa lata.
| Zgłoś do usunięcia
WYborca 27 dni temu
Ale wszyscy juz wieszaja psy a nadal nie ma wyroku. Nie zastanawia was dlaczego przez rol sprawa stoi w miejscu?
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 27 dni temu
Równie dobrze można by było oskarżyć p. Burmistrza o niegospodarność i działanie na szkodę miasta gdyby odmówił zrobienia placu. Brawo Panie Burmistrzu popieram, walczyć ze starym systemem i kolesiostwem w naszym mieście.
| Zgłoś do usunięcia
Pollina 27 dni temu
Ten człowiek nie ma wogule kręgosłupa moralnego bo gdyby miał nie ubiegał by się o urząd burmistrza ponownie zwłaszcza że nie zasłynął z nieskazitelnosci i tak naprawdę wyrządził więcej zła niż pożytku dla naszego miasta tak oczywiście napewno znajdą się przydupas którym załatwił ciepłe posadzki i będą na niego głosowali ale ludziska czas najwyższy dopuścić młodych do władzy żeby to oni uksztaltowali nasze miasto i odbudowany dobry wizerunek naszego miasta naszej małej ojczyzny więc zanim oddanie swój głos dobrze się zastanówcie żeby nie było powtórki z rozrywki czyli wielkiego chaosu i wypadania pieniędzy z budżetu miasta na odszkodowania dla zwolnionych niesłusznie pracowników bo te pieniądze można było zagospodarować na dobro i rozwój naszego pięknego miasta żeby lsnilo jeszcze piękniej także ludziska wszystko w naszych rękach tylko modrzew.
| Zgłoś do usunięcia
mieszkanka 23 dni temu
Coś na bakier z ortografią. Może by tak do szkoły . Łatwo ocenia się innych a może warto zacząć od siebie.
Daria 25 dni temu
Mi pracy nie załatwił nic mu nie zawdzięczam ani nikt z mojej rodziny a i tak na Pana Maciaszka zagłosuję
Pytający 27 dni temu
Panie Stanisławie teraz się okaże na kogo Pan może liczyć. Komu pan dał pracę a oni pójdą jak na złość na listy do PiSu lub innych komitetów .
| Zgłoś do usunięcia
kok 27 dni temu
ten nedzny czlowieczek ma czelnosc startowac na burmistrza co tyle narobil smrodu w kole wstyd dla kola
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 27 dni temu
A pan Maciaszek uważa inaczej, więc kandyduje. Mnie akurat wszystko jedno, ale coś mi się wydaje, że dopiero po wyborach nastąpi zdziwienie. Dlaczego? Bo połowa uprawnionych jak zwykle na wybory nie pójdzie.
kis 27 dni temu
ty nędzny ormowcu,stul pysk i naucz sie kultury
Tata Julii 27 dni temu
Żeby doprowadzić urząd, spółki, basen, Miasto do takiego stanu! O nie, temu panu już podziękujemy..
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 27 dni temu
...Nie dziękuj, wyznam ci szczerze.....!
zwolenniczka p.Maciaszka 27 dni temu
z twarzą to powinni odejsc ci, ktorzy przyczynili się i robili wszystko glowkowali co by jeszcze i jak zeby tylko p. Maciaszek nie byl burmistrzem.... i w końcu znalazla sie "slomka do oka" w koncu sprawiedliwość nadejdzie . Nie poddawac sie p. Maciaszek 😋
| Zgłoś do usunięcia
Mieszkanka Koła 27 dni temu
Hmmmm zastanawiam się jak nisko trzeba upaść żeby zrozumieć że nie powinno się dążyć po tzw.trupach żeby dorwać się do stanowiska. Człowiek przez którego negatywne działania NASZE misto zna cała Polska ponownie startuje na stanowisko burmistrza. A może by tak poprostu odpuścić i odejść z twarzą?
| Zgłoś do usunięcia
Ewa 19 dni temu
NAJLEPSZY KOMENTARZ JAKI PRZECZYTAŁAM I WSZYSTKO W TYM TEMACIE Pozdrawiam ludzi z honorem
xxx 27 dni temu
Jego osoba nie ma twarzy.
pp 27 dni temu
nie jestem zwolennikiem PIS, ale na Pana bedę głosował. Byle ta sfora zajadłych psów wreszczie została oderwana od koryta. Ujadają jak kundle, którym zabrano pełną miskę.
| Zgłoś do usunięcia
zakazać krytyki swoich 27 dni temu
Co u Ciebie To nie koniec Burmistrza Miasta Koła
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 27 dni temu
Bardzo dobrze,ma Pan cztery nasze głosy. Troche Pis-u szkoda,ale mając takich posłów to zasłużyli na porazkę. "Kto kopie doły,to sam w nie wpada".Amen.
| Zgłoś do usunięcia
WL 27 dni temu
Czytam te komentarze i się zastanawiam czy ludzie potrafią myśleć logicznie, czytać ze zrozumieniem. Maciaszek dostał zarzuty że w zamian za zakup sprzętu od firmy z Wrocławia przyjął łapówkę w pistacji placu zabaw dla dzieci. Ludzie zanim będziecie go obrażać to pomyślcie że nie zrobił tego dla własnej korzyści tylko dla mieszkańców miasta.
| Zgłoś do usunięcia
Krzysztof 23 dni temu
No właśnie, przyjął łapówkę, a używając języka ustawowego korzyść majątkową. Popełnił przestępstwo. Szkoda, że Pan Maciaszek tego nie rozumie. Jak już zostanie skazany, to uzna wyrok za prześladowanie i szykany.
Jacki 27 dni temu
A co, jeśli zostanie prawomocnie skazany? Żenada, wstyd, to deficytowy teraz towar.
| Zgłoś do usunięcia
wujek 27 dni temu
Kiedyś gdy mieszkałem we Wrocławiu, lokalny proboszcz miał psa. Ten pies po 2 latach został potrącony przez grabarza. Proboszcz pozwał go do sądu. Sprawa toczyła się latami. W końcu ok. miesiąc temu jakaś sędzia orzekła winę po stronie grabarza. Ta właśnie sędzia ma syna który wyszedł za afroamerykankę, której stryjeczny dziadek od strony brata zięcia miał zespół niespokojnych nóg. Znalazł super lekarza, który starał się mu pomóc, lecz bez skutku. Przepisał mu więc super maść którą produkują z kwasu fluorowodorowego i folii bąbelkowej. Maść pomogła natychmiast. Musiał wyjechać do Teksasu by ją zdobyć. Ta poznał cudowną azjatkę, która po 5 latach małżeństwa urodziła mu bliźniaki. Do czego zmierzam. Otóż lekarz, który odbierał poród miał ciotkę z krzywym palcem u lewej stopy. I właśnie kolega syna tej ciotki prosi o lajki.
| Zgłoś do usunięcia
xxx 27 dni temu
Nawet House nie dałby rady zdiagnozować "jego osoby".
| Zgłoś do usunięcia
buli 27 dni temu
Jego osoby na pewno nie w twoim przypadku to dziecinnie proste nic się zrobić nie da
as 27 dni temu
Czy to ten sam lekarz, który wystawił zwolnienie chorobowe wystawi zaświadczenie dopuszczające do pracy? Jeśli tak, to ciekawe czy stwierdzi, że pacjent jest całkowicie zdrowy.
| Zgłoś do usunięcia
aaa 27 dni temu
Pacjent TAK ty NIE
Kolanin 27 dni temu
Nareszcie warto było czekać i być przy nadziei. Nic nie pozostaje jak panu podziękować za chęci i odwagę a przede wszystkim uszanowanie swoich wyborców którzy w pana wierzą i docenili to co pan zrobił będąc Burmistrzem naszego miasta.
| Zgłoś do usunięcia
cccc 27 dni temu
pis wyplenic nalezy jak chwasty a cala rade miejska powiatowa wraz ze starosta przegonić
| Zgłoś do usunięcia
bbk 27 dni temu
Do kiedy mozna zglaszac kandydatow?
| Zgłoś do usunięcia
bimbo 27 dni temu
Ten człowiek się sam kompromituje, po tym co zrobił wstydu nie ma de.... jeden. Co on bierze ? sam dla siebie jest niebezpieczny... Spółki to on raczej rozwalił co widać i słychać, dlaczego tak często prezesi się zmieniali? ślepi jesteście czy jesteście na haju ?
| Zgłoś do usunięcia
Daniel 27 dni temu
Bardzo dobrze. Witamy Panie Stanisławie! W końcu trzeba pokazać tej ciemnocie kim tak naprawdę Pan jest... A za te medialne ******* trzeba się porządnie zabrać. Bo coś za dużo sobie pozwalają - w tym również ten portal. Jeszcze raz gratulacje! Ma Pan mój głos!
| Zgłoś do usunięcia
Krzysztof 22 dni temu
Pan Stanisław jest biednym (w każdym tego słowa znaczeniu) wiejskim chłopakiem. To wszystko.
Semi 27 dni temu
A ty pewnie jesteś zwolennikiem Ziobry i reszty. Tak jest. Pisać tylko pochwały, zakazać krytyki swoich.
ja 27 dni temu
ma facet tupet, znów będzie przywoził współpracowników w teczce? a może za mało mieszał w spółkach miasta i jeszcze nie skończył?
| Zgłoś do usunięcia
robin 27 dni temu
Jest i On, to jest super informacja ze bedzie pan kandydowal na urzad Burmistrza Kola.Bravo
| Zgłoś do usunięcia
wyborca 27 dni temu
no to pan mazurkiewicz i gajda moga sobie juz odpuscic :)
| Zgłoś do usunięcia
zwolenniczka p.Maciaszka 27 dni temu
P.Maciaszek dlugo czekalam na tę chwile jest Pan jedyny jak do tej pory Burmistrzem ~byl który tyle zrobil dla.mieszkancow M.Koła. Zrobił p. czystke w szkołach , spolkach , w urzedzie itp. Zycze p. by nadal to co p. zaczął kontynulowal i rzadzil w Kole jak najdluzej...powodzenia oczywiście ma Pan głos u mnie i nie tylko. będzie totrudna droga i kręta a wieże ze konie bedzie sukcesem dla Pana i.miasta Kola.
| Zgłoś do usunięcia
Tyrion Lanister 27 dni temu
Spółki mają już dość tych reform a nowy burmistrz musi jak najszybciej odwołać czterech prezesów i ratować co się da!
SZTASEK 27 dni temu
ło ..piniondzów zabrakło ???? Przyjdzie znowu zwalczać układy??? Won z miasta !!!!
| Zgłoś do usunięcia
Judex 25 dni temu
do kis chyba tych pisowski
kis 27 dni temu
Jednak jeszcze p.Maciaszek musi wrócić,alfonsów i złodziei jeszcze w Kole trochę zostało.
Małpa 27 dni temu
Zejdź z drzewa prostaku ..
Nikodem 27 dni temu
dawno mnie nic tak nie ubawiło. ten gościu wyzdrowiał i ciekawe na co chorował.
| Zgłoś do usunięcia
Wiolla 27 dni temu
O to chodzi, żeby namieszał !!!!!
| Zgłoś do usunięcia
mieszczuch 28 dni temu
Ma szanse na drugą turę, czy na wygraną tego nie wiem, to już będzie zależało od kampanii wyborczej i od pozostałych kandydatów.
| Zgłoś do usunięcia
Ola 28 dni temu
Dno i wodorosty!
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek