R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar domu wielorodzinnego w Kłodawie

03-09-2018 18:59 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 14,324 | Komentarzy: 1

2 września 2018r. w Kłodawie przy ul. Władysława Kapicy doszło do pożaru budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Pożar został zgłoszony do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 23.36.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny na miejsce pożaru zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole, OSP Kłodawa i OSP Bierzwienna Długa. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pali się w przedpokoju mieszkania na parterze.

Mieszkańcy lokalu, w którym powstał pożar opuścili budynek przed przybyciem straży pożarnej, wśród nich jest jedna osoba była nieprzytomna. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu działań, podaniu jednego prądu gaśniczego wody na palący się przedpokój oraz ewakuacji pozostałych mieszkańców budynku, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, którą następnie przekazano przybyłemu na miejsce zderzenia zespołowi ratownictwa medycznego.

Pożar został ugaszony, a ewakuowani mieszkańcy mogli wrócić do swoich mieszkań.

Pożar przez 2 godziny gasiło 26 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny pożaru prowadzi policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze