R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar budynku mieszkalnego. Spłonął cały dach

11-09-2018 09:26 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 27,407 | Komentarzy: 0

Wczoraj, około godziny 17:00 wezwano jednostki straży pożarnej do palącego się budynku mieszkalnego w miejscowości Nowa Wieś (Gm. Przedecz).

R E K L A M A

Jak przekazał naszej redakcji oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole: pożarem objęty był dach oraz pomieszczenie, gdzie magazynowane było drewno.  Funkcjonariusze policji będą teraz zajmować się wyjaśnieniem przyczyn pojawienia się ognia w domu mężczyzny.

Po dojechaniu na miejsce strażaków, zabezpieczyli oni teren działań oraz rozpoczęli gaszenie dachu wraz z w/w pomieszczeniem. W akcji brało udział 6 zastępów straży pożarnej, w tym z PSP oraz jednostki OSP. 

Ratownicy po ugaszeniu pożaru, za pomocą kamery termowizyjnej sprawdzili czy na terenie budynku nie znajduje się już żadne zagrzewie ognia. Mieszkaniec budynku nie został ranny - opuścił dom przed przybyciem straży.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze