sim
kol-net
Wiadomości Kultura i rozrywka Rockowa Stołówka 2010

Rockowa Stołówka 2010

15-10-2010 20:03 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 8,483 | Komentarzy: 6
Rockowa Stołówka 2010
Foto:
zacisze
To, że w naszym mieście nie brakuje fanów mocniejszych brzmień nie musimy nikogo przekonywać. Jak co roku w miesiącu październiku odbył się charytatywny koncert o znamienitym tytule Rockowa Stołówka. W tym roku wśród zaproszonych kapel znaleźli się m.in. DASH, LOTTA CONTINUA, CANDID, THE FREE DOM.
Jako pierwsza zaprezentowała się kolskiej publice kapela DASH z pobliskiego Turku. Blond wokalistka zaskoczyła wszystkich czystym, ale jakże mocnym wokalem. Panowie, którzy jej towarzyszyli pokazali, że instrumenty, na których grają nie mają przed nimi granic. Zespół ten postawił tak wysoką poprzeczkę, że trudno było ich przebić żywiołowością i profesjonalizmem. Po krótkiej przerwie ku zdziwieniu wszystkich na scenie pojawiła się młodzież, która zaprezentowała krótki, ale jakże efektowny pokaz tańca nowoczesnego.

Organizatorom gratulujemy wspaniale przygotowanej imprezy. Takich wydarzeń w naszym mieście życzylibyśmy sobie częściej. Niestety nie wszystko wyglądało tak kolorowo. W poprzednich latach w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury gromadziła się przede wszystkim młodzież, która przychodziła pobawić się i posłuchać dobrej muzyki. W tym roku z wielkim smutkiem musimy stwierdzić, że duża część przybyłych osób znalazła się albo z przypadku, albo z braku innego zajęcia. W pewnych chwilach zachowanie tych osób przekraczało wszelkie granice.


Galeria zdjęć Rockowej Stołówki
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (6)
~Miiii 16-10-2010 23:52
Nie rozumiem jak mozna czepiac sie ludzi ktorzy pogowali na rockowym koncercie...Nie podobało Ci sie? Mogłes wyjsc, bo skoro Tobie sie nie podobało znaczy ze po prostu to nie Twoje klimaty.
| Zgłoś do usunięcia
~Mhm 16-10-2010 23:22
Zazwyczaj na takowych koncertach możemy spodziewać się pogo. Więc dla przybyłych tam ludzi nie powinno to być zdziwieniem. To źle, że ludzie się bawią? a nie siedzą na tyłkach i sie nudzą wysmiewając innych? Dajcie spokój.
| Zgłoś do usunięcia
~VaniU 16-10-2010 15:15
Ale co racja, to racja.. Większość osób była tam z braku laku. @ Dżozeff co ci przeszkadzało nasze pogo? Krzywdę ci nim robiliśmy?
| Zgłoś do usunięcia
~ewka 16-10-2010 09:20
Ja bylam i moge powiedziec... wiecie gdyby ludzie tanczyli, wlosami rzucali czyli ogolnie rockowe gesty to bylby luz, ale dzieciaki przeklinali, smiali sie, wysmiewali innych ludzi, ktorzy np. przyszli w skorach itd. co chwile jakies niepotrzebne oklaski i smiechy,, poo co to?
| Zgłoś do usunięcia
~Dżozeff 16-10-2010 08:30
@ Miiii pewnie brudasy zaczęły walczyc, skakać i machać włosami. Oby im glany z nóg pospadały.
| Zgłoś do usunięcia
~Miiii 15-10-2010 23:27
'W tym roku z wielkim smutkiem musimy stwierdzić, że duża część przybyłych osób znalazła się albo z przypadku, albo z braku innego zajęcia. W pewnych chwilach zachowanie tych osób przekraczało wszelkie granice. ' Tzn ;D? Co takiego złego sie stało ;D?
| Zgłoś do usunięcia