R E K L A M A
sim
R E K L A M A
everest
Wiadomości Szkoły i Przedszkola Przedszkolaki z grupy III w aptece

Przedszkolaki z grupy III w aptece

15 dni temu | Źródło: PM nr 5 w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,163 | Komentarzy: 1
W ramach realizacji tematyki zdrowotnej "Dbam o siebie i środowisko" 5 latki z grupy III wraz z wychowawczynią panią K. Szulgit oraz panią M. Głuszkowską 27. 09. 2018 wybrały się na wycieczkę do pobliskiej apteki. Dzięki uprzejmości Pani kierownik dzieci podczas wizyty miały wyjątkowa okazję zobaczyć jej wnętrze z bliska.
Przedszkolaki z grupy III w aptece
Foto:
R E K L A M A
robert kropidlowski

Okazało się, że od środka apteka kryje wiele fascynujących miejsc i rzeczy. Panie farmaceutki pokazały dzieciom różne maści, krople, syropy, tabletki, kolorowe plastry, które pomagają im w walce z chorobą, opowiedziały także, że ich praca polega również na wykonywaniu według specjalnych receptur leków na zamówienie. Dzieci zobaczyły, w jaki sposób są poukładane leki. Okazało się, że bez znajomości alfabetu znalezienie niektórych byłoby bardzo trudne. Podczas miłej pogadanki Panie farmaceutki przypomniały wszystkim dzieciom, że pod żadnym pozorem nie mogą bawić się lekarstwami, oraz że lekarstwa możemy brać tylko pod czujnym okiem osoby dorosłej. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały wypowiedzi Pań farmaceutek, uzyskując pełne informacje na nurtujące ich pytania. Na koniec Panie poczęstowały dzieci pysznymi witaminowymi cukierkami, rozdały dzieciom baloniki, odblaski i kolorowanki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1)
czytelnik 15 dni temu
"5 latki z grupy III wraz z wychowawczynią panią K. Szulgit oraz panią M. Głuszkowską 27. 09. 2018 wybrały się na wycieczkę do pobliskiej apteki." Może warto by napisać z jakiego przedszkola były te dzieci i która to "pobliska" apteka pokazała dzieciom swą pracę?
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
grezegorz
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
16 Paź.
17:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem
19 Paź.
17:00

MDK w Kole
MUZYCZNA STOŁÓWKA
23 Paź.
16:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Romowie znani i nieznani...