R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

A2: uderzył w barierę ochronną. Pasażerka w szpitalu

01-10-2018 14:59 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 16,917 | Komentarzy: 0

Po godzinie 17:00 w dniu wczorajszym doszło do wypadku drogowego na kolskim odcinku autostrady A2 na 280 km w kierunku Warszawy. Samochód osobowy marki Nissan Qashqai, którym podróżowały dwie osoby – obywatele Holandii wypadł z jezdni i spadł ze skarpy - pasażerka samochodu osobowego została przewieziona do szpitala w Koninie.
Foto:OSP Trzęśniew
R E K L A M A

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu od akumulatora w uszkodzonym samochodzie, wykonaniu dostępu do osoby uwięzionej w pojeździe przy pomocy narzędzi hydraulicznych oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. 

Kierowca samochodu z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjdechał z prawego pasa ruchu wprost w barierki ochronne co doprowadziło w następstwie do wypadnęcia z drogi. Mężczyzna, 45-letni obywatel Holandii nie odniósł poważniejszych obrażeń, lecz jego pasażerka z obrażeniami ciała została przetransportowana do konińskiego szpitala.

Mężczyzna był trzeźwy.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA