Pochmurno 0.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

A2: uderzył w barierę ochronną. Pasażerka w szpitalu

A2: uderzył w barierę ochronną. Pasażerka w szpitalu

Autor: Redakcja e-kolo.pl 01 Październik 2018
A2: uderzył w barierę ochronną. Pasażerka w szpitalu
© OSP Trzęśniew
Komentarzy: 0 Czytano:
17,349 razy |

Po godzinie 17:00 w dniu wczorajszym doszło do wypadku drogowego na kolskim odcinku autostrady A2 na 280 km w kierunku Warszawy. Samochód osobowy marki Nissan Qashqai, którym podróżowały dwie osoby – obywatele Holandii wypadł z jezdni i spadł ze skarpy - pasażerka samochodu osobowego została przewieziona do szpitala w Koninie.

R E K L A M A
0
Czytano:
17,349 razy
Udostępnij

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu od akumulatora w uszkodzonym samochodzie, wykonaniu dostępu do osoby uwięzionej w pojeździe przy pomocy narzędzi hydraulicznych oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. 

Kierowca samochodu z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjdechał z prawego pasa ruchu wprost w barierki ochronne co doprowadziło w następstwie do wypadnęcia z drogi. Mężczyzna, 45-letni obywatel Holandii nie odniósł poważniejszych obrażeń, lecz jego pasażerka z obrażeniami ciała została przetransportowana do konińskiego szpitala.

Mężczyzna był trzeźwy.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A