R E K L A M A
ren
R E K L A M A
apteka stylowa
Wiadomości Miasto Koło

Jesienne strzelanie w LOK

09-10-2018 12:22 | Źródło: kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 1,773 | Komentarzy: 0
Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK „Kolska Starówka”, wspólnie z Muzeum Technik Ceramicznych w Kole, zapraszają w dniu 13 października 2018 r. (sobota) dzieci i młodzież na konkurs strzelecki z pneumatyka kal. kpn 4,5 mm do tarczy oraz konkurs rzutu granatem typu F-1 do celu.
Jesienne strzelanie w LOK
Foto:
R E K L A M A
hydra

Zawody odbędą się na strzelnicy w Ośrodku Ligi Obrony Kraju przy ul. Pułaskiego 8 w Kole od godz. 10.00, bez względu na pogodę. Warto w tym dniu wstać wcześniej i uczestniczyć w konkursie. Jednak, aby zostać jego uczestnikiem, należy do dnia 12 października br. (piątek) do godz. 18.00 zgłosić się do organizatorów - w Klubie LOK lub pod nr tel. 691 358 576. Liczba uczestników ograniczona – do 20 osób. Dla uczestników konkursu strzeleckiego organizatorzy planują kulinarną niespodziankę – poczęstunek, a w nagrodę słodycze. Będzie to tegoroczna jesienna inauguracja konkursów strzeleckich z pneumatyka w LOK.


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek