R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach

19-10-2018 09:33 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 3,003 | Komentarzy: 0

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelcu, zostały zorganizowane Powiatowe Drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach.

Foto:

Zwyciężyła drużyna z ZS-P w Kościelcu w składzie: Nikolas Ślusarski, Piotr Łojewski, Kuba Nowak i Michalina Anastaziak. Zawodnicy uzyskali komplet dużych punktów (4) pokonując SP w Łubiance (4-0) i SP w Przedczu (4-0). Drugie miejsce zajęła SP w Przedczu, którą reprezentowali: Mikołaj Nyklewicz, Magdalena Kubiak, Kamil Wcisłek, Weronika Pacholska  i Wiktor Mójta (rezerwowy). W bezpośrednim pojedynku z SP w Łubiance, SP w Przedczu uzyskała remis. O miejscu zdecydowało zwycięstwo zawodnika z Przedcza na pierwszej szachownicy.

SP w Łubiance wystąpiła w składzie: Mateusz Gąsowski, Bartosz Ignaczak, Mateusz Maciejewski, Julia Urbaniak i Norbert Olczyk (rezerwowy). Zawody sędziowała Marta Hanusek.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze