R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Pijany kierowca wjechał w inny pojazd. Odpowie przed sądem

01-11-2018 22:00 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 22,805 | Komentarzy: 1

W miejscowości Powiercie (gm. Koło) doszło w godzinach wieczornych do kolizji, którą spowodował pijany kierowca kierujący Oplem Zafirą.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Na trasie 473 doszło do kolizji dwóch pojazdów. Jeden z nich, Toyota Raw 4 zatrzymał się na poboczu drogi i włączył światła awaryjne. Wewnątrz pojazdu w trakcie uderzenia przebywała 44-letnia mieszkanka gminy Koło oraz 3-letnie dziecko wraz innymi dwoma dorosłymi osobami. Kierujący pojazdem marki Opel Zafira nie wyhamował w zaparkowany pojazd i uderzył z dużym impetem w tył toyoty. Uderzenie bylo na tyle silne, że wypchneło toyotę do rowu. Po dojechaniu na miejsce służb ratunkowych udzielono pomocy kobiecie i dziecku. Na całe szczęście nie odnieśli oni żadnych obrażeń i hospitalizacja nie była konieczna.

Policjanci wykonali badanie trzeźwości kierowcy Opla, które wskazało wynik 1,23 mg alkoholu (ok. 2,6 promila). Teraz 45-letni mieszkaniec gminy Koło odpowie za spowodowanie kolizji oraz za jazdę pod wpływem alkoholu.

Jednocześnie warto wspomnieć, że na kolskich drogach dzień 1 listopada przebiega spokojnie i bezpiecznie.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze