R E K L A M A
sim
R E K L A M A
domki wykpisz
Wiadomości Miasto Koło Krzysztof Witkowski Burmistrzem Miasta Koła

Krzysztof Witkowski Burmistrzem Miasta Koła

18 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 54,298 | Komentarzy: 37
To już pewne! Stosunkiem głosów 58% do 42% wybory na Burmistrza Miasta Koła wygrywa Krzysztof Witkowski reprezentujący KW SLD Lewica Razem.
Krzysztof Witkowski Burmistrzem Miasta Koła
Foto:fb. Krzysztof Witkow

Nieoficjalne wyniki:

 • Artur Szafrański - 3359 głosów,
 • Krzysztof Witkowski - 4639 głosów

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
marek podnewsem
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (37)
Lala 16 dni temu
Ciekawe jak będzie się sprawować pani kierowniczka?Cały czas w SLD a teraz w PIS ? jak chorągiewka?
| Zgłoś do usunięcia
Anton Corbijn 16 dni temu
Depeche Mode style...
| Zgłoś do usunięcia
obojętniak 16 dni temu
Pan Witkowski ma szansę dobrze pełnić to stanowisko jeśli nie będzie słuchał podszeptów by wymiatać jak leci ludzi z urzędu.Powinien przeprowadzać pojedynczo rozmowy i wysłuchać deklaracji. Nie wszyscy źle robili może byli zmuszani? Panie Witkowski warto też posłuchać rad tego co wspierał w drugiej turze pana G.
| Zgłoś do usunięcia
Ala 16 dni temu
z poparciem misz- masz????
| Zgłoś do usunięcia
rop 17 dni temu
Może się doczekamy porządku w urzędzie wszyscy co tak słodzili Maciaszkowi będę rozliczeni a są tacy jak pan S i inni brawo panu Witkowskiemu szacunek to wspaniały i z klasą osoba
| Zgłoś do usunięcia
Ja 17 dni temu
Prawda wg mnie jest taka: gdyby pan Szafrański nie skumplował się z PiSem - wygrałby spokojnie wybory w I turze. A tym poparciem partii strzelił sobie w stopę. Ludzie mają po prostu dosyć tego, co ta partia wyprawia. I co się działo, zwłaszcza naszym mieście.
| Zgłoś do usunięcia
Ja 16 dni temu
Ale inni głosowali na człowieka, kolegę, znajomego z dużą wiedzą i doświadczeniem, a w II turze zagłosowali przeciwko PiS.
wyborca 16 dni temu
Na pewno by nie wygrał w I turze bo uwierz mi wielu ludzi głosowało na Szafrańskiego bo ma logo PIS!!! Jak by Szafrański wszedł by do II tury bez loga PIS to by ją wygrał!!!
Marek 17 dni temu
Choć nie jestem mieszkańcem Koła, to gratuluję mieszkańcom wyboru. PIS to zło. Zło dla małych miast i tych dużych. I wszyscy dali im kopniaka. Wszyscy pamiętamy, co robił poprzednik.
| Zgłoś do usunięcia
daniel 17 dni temu
Jest to mój pierwszy wpis na forum, ale czytają to wszystko jako były mieszkaniec Koła płakać się chce jak zawiść i prostota płynie z większości wpisów. Po pierwsze czy Pan Szafrański jest działaczem PiS??? czy może ma tylko poparcie PIS??? jest to duża różnica. Po drugie większość z Was dopiero teraz poczuje jak Koło idzie na dno. Słuchając debat, czytając wpisy Pan Witkowski nie przedstawił ani jednego pomysłu na rozwiązanie kłopotów Miasta. Wszytko o promocji, o powrocie młodych, o zwiększeniu liczby wydarzeń......., a może konkrety jak np z środków unijnych będziemy mogli zrobić........., z środków urzędu marszałkowskiego zrobimy, zapisane jest to w punkcie ....... pomocy dla miast. Przyciągniemy inwestorów za pomocą zmniejszenia stopy podatkowej o ......%, po rozmowach z przedsiębiorcami obniżymy im podatki a w zamian oni podwyższą pensje dla pracowników swoich firm, dofinansujemy oświatę w ramach zwiększenia dodatków motywacyjnych dla nauczycieli bo to możemy, dofinansujemy zajęcia pozalekcyjne dzieciom z miasta koła a nie innym, wprowadzimy przejrzyste formy zatrudnienia urzędników, wdrożymy system urzędu internetowego, postawimy na czystą energię, miasto pozyska środki na zakup nr wiatrowej elektrowni czy też innej najbardziej korzystnej tak aby zakłady pracy oraz mieszkańcy płacili znacznie mniej. Mnożyć można pomysły, dociekać skąd zabezpieczyć budżet a tu ciągle widać wpisy o pisowcach, garniturkach, pierdołach i nic więcej. Oceńcie merytoryczne wypowiedzi a nie szczekajcie tyle małostkowi kolanie. Miłego popołudnia
| Zgłoś do usunięcia
adam 16 dni temu
Jak ma poparcie PIS to nie jest PISem????WTF. Powiem tak na te twoje wypociny. Ogarnij się
as 17 dni temu
Na razie przyjacielu wróć do szkoły bo widzę, że jesteś słaby w uszach.
daniel 17 dni temu
odpowiedz do as Przez możliwość zdobycia funduszy jest możliwa tania energia, co do wydajności możemy porozmawiać i to jeśli potrafisz przedstawić argumenty. Tu chodzi o pozyskanie i wykorzystanie możliwości jakie dają fundusze europejskie, programy realizowane przez sejmik woj wlkp na kolejne lata. Poczytaj troszkę o wykorzystaniu przez inne miasta niestety nie w Polsce, które poprzez własne zasoby obniżyły ceny dla społeczności lokalnej. Jeśli to nie skutkuje można całą wyprodukowaną energię sprzedać. do podatków nikogo się nie zmusza, jest to umowa społeczna odnośnie obniżenia podatków lokalnych na korzyść pracownika. Koło boryka się z brakiem pracowników prawda czy nie? Na prowadzenie działalności, Miasta trzeba mieć pomysł tak aby od siebie jak najmniej wydać a pozyskać od innych z korzyścią dla rozwoju i działalności firmy, miasta. Tu będziemy mieli wydawanie środków Miasta, bez pozyskiwania środków zewnętrznych lub będziemy bazować na kredytach i głupocie wydawania. lecz jako urodzony kolanin będę trzymał kciuki za działania nowego burmistrza
as 17 dni temu
Słabą masz orientację w rzeczywistości z jaką mamy do czynienia. Dwa podane przez ciebie przykłady: 1- z postawionego wiatraka nie można sprzedać taniej wyprodukowanej energii, bo trzeba ją wprowadzić do sieci publicznej, a jeden wiatrak to max. 2 MW (przypuszczam, że nie wiesz co to znaczy). 2- nikogo nie zmusisz do podwyższenia wynagrodzenia przez "nacisk". Mimo to uważam, że marzenia to piękna sprawa.
daniel 17 dni temu
Tu nie chodzi o wynik wyborów tylko o krótkowzroczność, czyli wszystko byle nie Pis. Wybory samorządowe są zupełnie inne. Głosujemy na kandydata a nie na partię, Jeśli idąc Waszym tropem SLD wyrządziło tyle krzywdy w kraju wybrany kandydat nie maiłby prawa nawet kandydować (SLD - partia byłych komunistów, tak nazywana przez niektórych). Idąc drogą rozsądku jeśli kandydat jest wiarygodny, pokazuje, że wato przez swoje działania to dla mnie może być nawet wyznawcą makaronowego władcy. Najważniejsze, że doprowadzi do przyciągnięcia potencjalnych przedsiębiorców, zwiększenia płac poprzez nacisk i obniżenie podatków dla obecnych, sprawi, że koło będzie w końcu się rozwijać!!! Tu patrząc obiektywnie to Pan Szafrański bije o głowę Pana Witkowskiego. Proszę o rzetelną ocenę. Co do oglądania wyników wyborów to muszę napisać Czytelnikowi, że śledziłem ale w tle spoglądałem na wpisy internetowe podczas prowadzonego przez ekolo wieczoru wyborczego. żenada, żenada dlatego chcąc się grubo mylić ale moja ocena jest jedna, nic wielkiego i większego w Kole przez najbliższe 4 lata się nie wydarzy.
czytelnik 17 dni temu
Nie za wcześnie na taki płacz? Niestety, wszystko co kojarzy się z PiS i poprzednimi władzami jest dla wyborców nie do przełknięcia. Szkoda, że nie oglądałeś wczorajszego wieczoru wyborczego. Wszyscy kandydaci na prezydentów miast, którzy kandydowali z poparciem PiS, przegrali wybory. To poparcie było dla tych ludzi jak pocałunek śmierci. Stąd taki a nie inny wynik wyborów. Również w naszym mieście.
Waj 17 dni temu
Tak panie szafrański plujesz sobie Pan w brodę po tym "związku" z PiS. Miałeś Pan szansę ale z Pisem nie wyszło co? Jak można było na Ciebie głosować jak mówiłeś coś innego a robiłeś coś innego. Szybko żeś Pan posty z Facebooka i banery pousuwał, żeby ludzie szybko zapomnieli Arturka pisiorka. Szkoda gadać. Za rok Galembę też rozliczymy...
| Zgłoś do usunięcia
Malarz artysta 17 dni temu
A jaki to będzie problem co dla niektórych przefarbować się przed następnymi wyborami. Nawet z diabłem, byle trwać na ołtarzu.
kok 17 dni temu
brawo panie witkowski ten kolski ciemnogrod wreszcie przegral przez cztery lata rzadow pisuarow kolo najwiecej ucierpialo finansowo szkodnikow trzeba rozliczyc
| Zgłoś do usunięcia
Smutek 17 dni temu
Ludzie po co piszecie o PO? Pan Witkowski jest z SLD. Poza tym to dobry człowiek, nie żaden obłudnik - gdyby tak było to przed wyborami zasiliłby PiS - banda hipokrytów, samozwańczych bohaterów, bogobojnych, którzy to za uszami mają więcej niż trzech Kowalskich naraz. Wybór Pana Witkowskiego to ogromny krok w lepsze jutro dla Koła i Kolan. Brawo, że i Kolanie się obudzili i dali wygrać komuś lepszemu.
| Zgłoś do usunięcia
Marek 17 dni temu
Zobaczymy co zrobi może KOŁO ZAMIENI SIĘ NA Paryż
czytelnik 17 dni temu
Masz rację. Wydaje się, że społeczeństwo nam dorośleje, zaś PiS swymi działaniami zaczyna nieświadomie konsolidować społeczeństwo, które mocno podzielił dla swej wygody!
PAweł 17 dni temu
Felek przegrał :)
| Zgłoś do usunięcia
ela 17 dni temu
My pracujemy z mężem mamy najniższą krajową i nikt mi nie powie że PO zrobiło coś nic nie zrobiło dla zwykłego pracownika
| Zgłoś do usunięcia
Kolo 17 dni temu
I bardzo dobrze, że wygrał nie-pis! Pis już był i czym to się skończyło? Łapówki, repolonizacja ( przejecie zapewne w dobrej cenie budynku ) banku przez posła Galembę i ciepłowni, a o czym jeszcze nie wiemy?
| Zgłoś do usunięcia
ytu 17 dni temu
Gratulacje dla pana Witkowskiego
| Zgłoś do usunięcia
Arti 17 dni temu
Panie redaktorze Fifek. Dzisiaj mozesz z czystym sumieniem napisać o miażdżącej przewadze 😀
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 17 dni temu
Czerwona zaraza odnowiła się za rządów Galemby. Tak gnębili p.Maciaszka,ze wyborcy z PIS nie poszli na wybory.Kaczyński i wyborcy podsumują go podczas wyborów do sejmu…Ten człowiek nie może być wiecej posłem.
| Zgłoś do usunięcia
Jestem stąd 18 dni temu
Do gościa: za pierwszch rządów PiS wyjechało ok 2 mln Polaków.
| Zgłoś do usunięcia
Jan 17 dni temu
Wiesz każdy ma inne podejśćie ten bogaty zawsze będzie głosował na PO
GOŚĆ 18 dni temu
Szkoda że nie mogłem głosować bo mieszkam i prcuje za granicą wyjechałem za czasów PO Trudne czasy były za tą partie tu w Polsce .Ale za PIS bym nie wyjechał teraz mieszkańcy mają lepiej pozdrawiam KOŁO
| Zgłoś do usunięcia
BHD 17 dni temu
To wracaj natychmiast. Polska wstała z kolan, podniosła z ruin. Jest 500+. Jest pięknie. A że ceny wzrosły przez 3 lata o blisko 60% to kto to będzie liczył. Ważne że Polska dla Polaków, żołnierze wyklęci i duma, duma, narodowa duma
ktos 17 dni temu
za czasow pis to co najwyzej nieroby zyja lepiej bo dostaja pieniadze za darmo i nic nie robia
Bronka 18 dni temu
Nie, nie, nie. Za czasów PiS nie żyje się lepiej, absolutnie się z tym ie zgadam. Sedź człowieku za granicą, tam Ty i Twoja rodzina będzie miała lepeij. Wszędzie dobrze, poza granicami Polski.
as 18 dni temu
Co jest pewne, przegrał poseł Galemba.
| Zgłoś do usunięcia
Jan 18 dni temu
JA GŁOSOWAŁEM NA SZAFRAŃSKIEGO
czytelnik 18 dni temu
Co mnie osobiście bardzo cieszy. Nie lubię agresywnych zachowań, pychy i braku skromności.
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
 1. Po 20 latach PSL traci Powiat. Kropidłowski n...

  35,725   38   Powiat Kolski
 2. NA ŻYWO: Pierwsza sesja Rady Powiatu Kolskieg...

  24,732   7   Powiat Kolski
 3. Uderzył w zaparkowany na poboczu pojazd

  15,718   2   Wypadki
 4. Uwaga! Duże utrudnienia!Remont przejazdu na u...

  12,910   6   Miasto Koło
 5. Na dworcu widać już zarys peronów

  10,901   1   Miasto Koło
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
27 List.
18:00

MDK w Kole
 Z DALA OD ORKIESTRY - film dokumentalny
30 List.
17:00

Sala gimnastyczna ZSEA Koło
Wieczornica Niepodległościowa
30 List.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
Kabaret Jurki